OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-56%

3D Магична табла за цртање Magic Pad

    Внесете магија во играта на Вашите деца!! Ви ја претставуваме новата магична табла за цртање што ќе внесе дополнителна магија во универзумот на Вашите деца, додека учат нови поими,... Прочитај повеќе

899 ден 399 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра magicpadНема инфорамции

 

 

Внесете магија во играта на Вашите деца!!

Ви ја претставуваме новата магична табла за цртање што ќе внесе дополнителна магија во универзумот на Вашите деца, додека учат нови поими, пишуваат, цртаат или пак истражуваат.

Внесете креативност во нивната игра, a воедно и подобрете ги нивните вештини за цртање и пишување преку уникатната и забавна магична табла за цртање.

Со помош на оваа супер забавна табла ќе им овозможите на Вашите деца да се развиваат, да истражуваат и да учат нови работи а воедно тоа да го прават на еден сосема нов и необичен начин.

Ќе немате потреба да купувате еден куп листови и блокови  за цртање, затоа што оваа табла ќе можете да ја користите одново и одново без потреба на дополнителни материјали и трошоци.

Таблата е изработена од специфичен материјал што ќе можете да го користите милион пати. Ќе можете да пишувате и потоа да ја избришете со материјалот кој го добивате во самиот пакет, и таа ќе биде повторно спремна за употреба.

Исто така таблата ја добивате со неколку додатоци што ќе овозможат загарантирана забава и насмевка на лицата на Вашите најмили.

Дизајнирана е да се вклопи во Вашата чанта или куфер, па така ќе можете да ја носите секаде со Вас, а на Вашето дете да биде му биде забавно додека се вози во автомобил, додека ручате во некој ресторан или пак додека чекате во колона во супермаркет.

Не чекајте, нарачајте ја оваа магична табла и нека магијата почне да се случува и во Вашиот дом гледајќи ги Вашите деца  задоволни и среќни. Зарем има нешто поубаво од тоа?

3Д таблата работи на 4 ААА батерии кои не вклучени во пакувањето.

Сетот се состои од:
6 х Неонски фломастери
6 х слики
1 х табла
1 х држач со ЛЕД ламба
1 х крпа

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

3D Магична табла за цртање Magic Pad

899 ден 399 ден