OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-51%

360 Ротирачки организер

Ротирачкиот организер ќе Ви овозможи да го задржите Вашиот дом уреден и се состои од 3 внатрешни полици и 24 различни џебови. Организерот се ротира за 360 степени и овозможува целосен... Прочитај повеќе

399 ден 199 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 360hangingorganizerНема инфорамции
Ротирачкиот организер ќе Ви овозможи да го задржите Вашиот дом уреден и се состои од 3 внатрешни полици и 24 различни џебови. Организерот се ротира за 360 степени и овозможува целосен пристап до Вашите работи.
Ова е повеќе наменски организер, а преопорачуваме да се чуваат чевли, ташни, играчки, облека или аксесоари.

Искористете ја оваа патентирана технологија што може да го направи секој плакар уреден и лесно пристапен.

Материјал: Текстил
Димензии: 30цм*75 цм

Во пакетот добивате еден ротирачки организер
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

360 Ротирачки организер

399 ден 199 ден