OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-73%

3 х Мрежа за инсекти со магнетно закопчување + ГРАТИС Соларна бежична ламба Ever Brite

Ви ја претставуваме Magic Mesh мрежата за инсекти со магнетно закопчување. Со неа во вашиот дом ќе влегува само свеж воздух. Мрежата ги стопира досадните инсекти да влезат во вашиот дом,... Прочитај повеќе

2,200 ден 599 ден

Вклучен данок.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра combomrezaНема инфорамции

Ви ја претставуваме Magic Mesh мрежата за инсекти со магнетно закопчување.

Со неа во вашиот дом ќе влегува само свеж воздух. Мрежата ги стопира досадните инсекти да влезат во вашиот дом, како што се мувите и комарците.

Magic Mesh мрежата функциона на 16 магнетни бранови, распоредени на повеќе места. Доколку рацете ви се зафатени, мрежата со нејзиното магнетно закопчување ќе се затвори сама автоматски веднаш по вас.

Magic Mesh мрежа се монтира многу лесно и брзо.

По завршетокот на летната сезона, едноставно ја вадете и повторно ја монтирате следната сезона. Мрежата е погодна за секаков тип на врата. Исто така мрежата е погодна и за домашните миленици.

Карактеристики:

✔ Големина: 90 x190 см;
✔ Број на магнетни брави: 16;
✔ Веднаш се отвора, магично се затвора;
✔ 18 нитни со украсна капа.


 

ГРАТИС: 

 

Ever Brite LED ламба ви овозможува сигурност бидејќи се активира на секое човечко движење и дава безбедност на вашиот дом.

За Ever Britе нема да ви се потребни ниту електрична енергија ниту батерии, бидејќи се полни од сончевата енергија.

Можете да ја поставите на повеќе места, над влезната врата, во вашиот двор, гаража, по скали и слично. Оваа ламба е идеална бидејќи е безжична и нема да трошите електрична енергија. Ламбата е водоотпорна, и нема да и наштети ниту дождот надвор. 

Карактеристики на производот:

✔ LED ламба со соларен панел

✔ Не се потребни батерии

✔ Не е потребна електрична енергија

✔ Се лепи на која било површина;

✔ Водоотпорнa;

 

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

3 х Мрежа за инсекти со магнетно закопчување + ГРАТИС Соларна бежична ламба Ever Brite

2,200 ден 599 ден