OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-18%

2 во 1 скара на плин и жар

 

✅ Димензии: 162 х 70 х 116 см

✅ Плинско решо
✅ Термостат
✅ Голем простор за складирање

Со скарата добивате гратис:
▶ Прекривка за цела скара ( 174 х 60 х 115)
▶ Четка за чистење (47см)
▶ 3 алтки за готвење (четка за маринирање, вилушка за скара и лопатка за скара)

45,990 ден 37,990 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
  недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
  јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
  Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
  Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
  Кошничка за купување

  Вашата кошничка е празна.

  Return To Shop

  Додади купон

  Додади купон

  Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

  2 во 1 скара на плин и жар

  45,990 ден 37,990 ден