OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-79%

2 x LOL Confetti Pop + ГРАТИС LOL Surprise Serie One

Направете ги  Вашите родендени и забавни интересни и полни со изненадувања со  LOL Confetti Pop. Во новата LOL Confetti Pop  Ве очекуваат 7  прегради со изненадувања и КОНФЕТИ. Пројандете ја новата... Прочитај повеќе

3,779 ден 799 ден

Вклучен данок.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра combloconfНема инфорамции

Направете ги  Вашите родендени и забавни интересни и полни со изненадувања со  LOL Confetti Pop.

Во новата LOL Confetti Pop  Ве очекуваат 7  прегради со изненадувања и КОНФЕТИ. Пројандете ја новата LOL кукла, облека, чевлички, украсни додатоци, топка, шишенце, декорации. За тебе добиваш: самолеплив тетоважа прстен, украсен стикер со тајна порака и колекционерско упатство.  LOL Confetti Pop е топка полна со изненадувања!!! Пронајдете ги скриените изненадувања, а на крајот испукајте ги конфетите! Новата  LOL Confetti Pop топка со конфети има 35 различни кукли со додатоци!
Секоја  LOL Confetti Pop се продава посебно.

Новата серија на LOL Confetti Pop е поголема од претходната. Топката на LOL Confetti Pop е розова, но доколку топката е златна знајте дека во внатрешноста на топката се крие една од ретките кукли, кое неможете да ги добиете во розовите топки. Откако ќе ја ја отпакувате топката и го внесете тајниот код за отварање може да ја повлечете лентата за конфетите да пукнат!

 Незаборавај на својата кукла да и дадеш да пие вода и да ја избањаш!! Следува изненадување...

 Во претходната серијана на  LOL Confetti Pop куклите имаа 7 изненадувања. Во новата серија на LOL Confetti Pop има 9 изненадувања:

-Налепница со тајна порака
-Налепница за вода
-Тетоважа
-Шише
-Чевли
-Облека
-Моден додаток
-Кукла
-Конфети

Тетоважите - исти како оние од charz fizz - кои се вклучени во сега во комплетот на L.O.L.

 

 Во новата серија на  LOL Confetti Pop можете да ги добиете :

Рок клуб: во сетот може да ги добиете т.н “кул ” рокери со кул фризури и кул облека.

Сет за пливање: Овие кукли сакаат да пливаат!!! Две кукли доаѓаат со очила за сонце и прекрасен костум за капење.

Сет за спиење: Куклите во овој сет се спремни за забава пред спиење. Во сетот добивате, кукли,  пижами, маска покривање на очите и многу други додатоци.

 STEM Club:Овој сет е наменет за малите научници, бидејќи истиот е составен од кукли кои се подготвени за истржување, технологија и наука...

 Димензии: 10*10*10 


 

ГРАТИС:

 

Најпопуларната играчка на светот за 2019 година!

LOL Surprise!

Новата играчка за која полудеа сите девојчиња во светот конечно и во Македонија по цена од само 299 денари!

Изгледа како обично топче, но внатре се крие LOL кукличка! Заробена е под обвивка каде се кријат 7 неверојатни изненадувања! Побрзај да ја ослободиш и едно по едно откривај ги изненадувањата кои се кријат во самото топче: кукла, шишенце за вода, модерка аутфит, моден додаток, чевлички, специјален колекционерски LOL стикер и тајна LOL порака која е само за тебе!

Кога конечно ќе стигнеш до куклата,можеш да и се даде вода да пие, да ја пресоблекуваш во модерниот аутфит,да и ги облечеш чевличките. ЗАБАВА ДО БЕСКРАЈ !!!

 

Каде да ја купам LOL Surprise куклата?

Немојте да барате повеќе! Конечно е овде во нашата веб продавница по супер достапна цена! 

LOL Surprise 

  •  Возраст: 4+
  •  Материјал: квалитетна пластика и гума
  •  Димензија на топчето: 9,5 x 9,5 x 9,5 cm
  •  Не е можно да бирате која кукличка да ви се падне, бидејќи тоа не може да се знае додека не се отвори самата топка, а во тоа е всушност забавата. Едноставно по случаен избор се се паѓа ликот на самата кукличка.
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

2 x LOL Confetti Pop + ГРАТИС LOL Surprise Serie One

3,779 ден 799 ден