OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
Продадено

Штрафилица MaxPuls MP-ES50

Напон: 230V-50HzМоќност: 520WВртежи: 0-4500/minБит: 1/4”Бетон завртка: 6mmМетална завртка: 5mmХекс футер1 година гаранција Прочитај повеќе

2,750 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.

Извести ме кога производот ќе биде достапен:

diners clubmaestromastervisa
Шифра Нема инфорамции
Напон: 230V-50Hz
Моќност: 520W
Вртежи: 0-4500/min
Бит: 1/4”
Бетон завртка: 6mm
Метална завртка: 5mm
Хекс футер
1 година гаранција
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата