OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Штрафалица 280w CDD 05 MP

Напон: 230V~50Hz Моќност: 280W Вртежи: 0-750/min Дупчење во: железо: 10mm дрво: 20mm Футер: 0.8-10mm Гаранција: 1 година Прочитај повеќе

1,470 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра Нема инфорамции

Напон: 230V~50Hz

Моќност: 280W

Вртежи: 0-750/min

Дупчење во: железо: 10mm дрво: 20mm

Футер: 0.8-10mm

Гаранција: 1 година
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Штрафалица 280w CDD 05 MP

1,470 ден