OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
Продадено

Шлајферка МP-SA018

Напон: 230V-50HzМоќност: 260WВртежи: 13.000/minПлоча: 90x187mmШмиргла: 90х229mmШмирглаТорба за прашина1 година гаранција Прочитај повеќе

1,900 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.

Извести ме кога производот ќе биде достапен:

diners clubmaestromastervisa
Шифра Нема инфорамции
Напон: 230V-50Hz
Моќност: 260W
Вртежи: 13.000/min
Плоча: 90x187mm
Шмиргла: 90х229mm
Шмиргла
Торба за прашина
1 година гаранција
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата