OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-14%

Убодна пила MaxPuls MP-JS06 570W

Напон: 230V~50HzМоќност: 570WВртежи: 800-3000spmДолжина на удар:17.5mmСечење во:» метал: 6mm» дрво: 65mmАгол на сечење: 450Гаранција 1 година Прочитај повеќе

2,190 ден 1,899 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра Нема инфорамции
Напон: 230V~50Hz
Моќност: 570W
Вртежи: 800-3000spm
Должина на удар:
17.5mm
Сечење во:
» метал: 6mm
» дрво: 65mm
Агол на сечење: 450
Гаранција 1 година
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Убодна пила MaxPuls MP-JS06 570W

2,190 ден 1,899 ден