OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-67%Продадено

Соковник и блендер 4 во 1 Global Kitchen

Секое утро може да започне на убав и здрав начин,  благодарение на повеќенаменскиот 4 во 1 соковник и блендер Global Kitchen сега достапен веднаш да се вклопи во Вашата кујна. Дневниот... Прочитај повеќе

5,890 ден 1,990 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.

Извести ме кога производот ќе биде достапен:

diners clubmaestromastervisa
Шифра Нема инфорамции

Секое утро може да започне на убав и здрав начин,  благодарение на повеќенаменскиот 4 во 1 соковник и блендер Global Kitchen сега достапен веднаш да се вклопи во Вашата кујна. Дневниот внес на доволна количина овошје и зеленчук може да биде од големо значење за организмот. Сега ја имате наједноставната повеќенаменска алатка со која на многу едноставен и лесен начин тоа ќе можете да го постигнете.  Овој соковник и блендер се состои од 3 садови со различна големина коишто лесно се поставуваат и чистат и воедно многу лесно се подготвува секаков вид на храна.

Имено, оваа мулти-функционална алатка ќе можете да ја користите за: 

-правење најразлични сокови

-правење смути

-сечење зеленчук

- кршење мраз

-мелење на суви состојки

-блендирање 

-правење милкшејк

- миксирање различни состојки

Јачина: 380W

Напон: 220-240V

Го добивате со додаток за цедење на соковникот и со четка за чистење на чашата за мелење.

Големина на пакувањето: 49.5*44.5*63 cm

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата