OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-36%Продадено

Сет од 3 куфери 8025 Double Door Golden + ГРАТИС перница со вграден масажер

Сет од 3 куфери, изработени од високо квалитетна нетоксична пластика склопени во неодолив дизајн,совршени за вашето патување. Куферите се со ротирачки тркалца,продолжена рачка и механизам за заклучување. Димензии на голем куфер: 75х50х30... Прочитај повеќе

6,990 ден 4,500 ден

Вклучен данок.

Извести ме кога производот ќе биде достапен:

diners clubmaestromastervisa
Шифра combo8025goldНема инфорамции
Сет од 3 куфери, изработени од високо квалитетна нетоксична пластика склопени во неодолив дизајн,совршени за вашето патување. Куферите се со ротирачки тркалца,продолжена рачка и механизам за заклучување.

Димензии на голем куфер: 75х50х30 см

Димензии на среден куфер: 60х45х25 см

Димензии на мал куфер: 55х40х20 см

 

ГРАТИС:

 

  • Замислете го чувството на перница која го масира вашиот врат на враќање од работа после напорен ден. Оваа перница е најдобар начин за олабавување на стегнатите мускули. Исполнета е со микро-мониста што се обликуваат по контурите на вратот, што значи дека можете да ја обликувате перницата онака како што Вие сакате. Потребно е само едно притискање на копчето за вклучување и перницата почнува да вибрира!
  • Оваа перница со масажер е толку лесна за носење било каде, ќе ви овозможи максимална удобност и дополнителна поддршка за да ви помогне да ги опуштите мускулите околу вратот. Микро-монистата се одлични за поддршка без да се компресираат. Може да ја користите оваа компактна перница за патување со автомобил или пак авион, а исто така и дома, во канцеларија, спална соба или на кое било друго место.
  • Оваа перница за масажа е одлична за артритични вратови, користете ја по дома додека читате, се релаксирате или гледате телевизија. Дали имате тенденција да задремете на каучот а потоа да се разбудите со болен врат? Оваа перница помага да ја задржите главата во една позиција односно да избегнете истегнувања на вратот. Исто така совршена е за возење на долги релации со автомобил.
  • Добивате подобра потпора на вратот за разлика од другите перници за патување благодарение на малите мониста со кои секое движење се обликува според вашиот врат. Перницата започнува да го масира пределот на вратот и рамената со притискање на само едно копче. Копчето е лоцирано на предната страна на перницата за лесен пристап.
  • Немате потреба од никакви кабли и полначи, оваа перница на вибрирање работи со батерии, потребни се 2 батерии „АА“ (не се вклучени). Делот за батеријата лесно се лоцира.
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата