OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-51%

Ротирачка столица

Ротирачка столица -Прлагодлива висина -360 ротација -5 тркалца -меко седиште Стлицата е изработена од висококвалитетни издржливи материјали: еко кожа и метал Прочитај повеќе

2,999 ден 1,499 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра IK23Нема инфорамции

Ротирачка столица

-Прлагодлива висина

-360 ротација

-5 тркалца

-меко седиште

Стлицата е изработена од висококвалитетни издржливи материјали: еко кожа и метал

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Ротирачка столица

2,999 ден 1,499 ден