OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
Продадено

Реципрочна пила MaxPuls MP-RS06

Напон: 230V~50HzМоќност: 800WВртежи: 800-3000rpmРаботен од на сечилото: 22mmСечење на алуминиум : 20mmметал: 10mдрво: 115mmДодатоци:1 нож за дрво1 нож за металГаранција 1 година Прочитај повеќе

3,250 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.

Извести ме кога производот ќе биде достапен:

diners clubmaestromastervisa
Шифра Нема инфорамции
Напон: 230V~50Hz
Моќност: 800W
Вртежи: 800-3000rpm
Работен од на сечилото: 22mm
Сечење на алуминиум : 20mm
метал: 10m
дрво: 115mm
Додатоци:
1 нож за дрво
1 нож за метал
Гаранција 1 година
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата