OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
Продадено

Рачен миксер MaxPuls MP-HM005

Напон: 230V~50Hz Моќност:1400W Вртежи:1°0-500 min2°0-700/minГаранција 1 година Прочитај повеќе

4,550 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.

Извести ме кога производот ќе биде достапен:

diners clubmaestromastervisa
Шифра Нема инфорамции
Напон: 230V~50Hz Моќност:
1400W Вртежи:1°0-500 min
2°0-700/min
Гаранција 1 година
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата