OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-24%

ПАКЕТ 4 ПРОИЗОВДИ За МИЛЕНИЧИЊА

Неверојатна понуда: ПАКЕТ од 4 производи за Вашето милениче! 1.Четка за расплетување крзно на домашни миленичиња -Електричната KnotOut четка ќе овозможи за миг да го расплеткате и најгустото крзно на Вашиот... Прочитај повеќе

1,299 ден 999 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 4paketНема инфорамции

Неверојатна понуда: ПАКЕТ од 4 производи за Вашето милениче!

1.Четка за расплетување крзно на домашни миленичиња -Електричната KnotOut четка ќе овозможи за миг да го расплеткате и најгустото крзно на Вашиот миленик. Материјал: пластика + метал

2. Магична ракавица за миленици - Магична ракавица со силиконска гума за масажа и отстранување на вишокот влакна од вашето милениче. Влакната се лепат на ракавицата кои потоа многу лесно се отстрануваат. Силиконските врвови на ракавицата успешно ги заменуваат металните четки. Пет-прстниот дизајн овозможува да ги дофатите тешко достапните места. 

3. Коска за чистење заби- Четката работи на три начини за чистење на забите на вашето куче. Прво, додека вашето куче џвака, внатрешното јадро нежно ги мие забите. Како што забите влегуваат во стратешки поставените отвори, Chewbrush ги отстранува забниот камен и насобраната плака. Потоа, мали гумени прамени од надворешната страна на коската нежно ги масираат непцата за да ја подобри циркулацијата.

4. Магична четка за отстранување влакна - Магична четка за отстранување влакна е изработена од специјален (паметен) материјал кој овозможува со еден потег да ги соберете и отстраните сите насобрани влакна и нечистотии од Вашиот мебел, а додатокот за облека ќе ви овозможи секогаш да изгледате педантно и уредно. Се што треба да направите е само да преминете со четката на местото каде што има налепено влакна и влакната остануваат на четката.

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

ПАКЕТ 4 ПРОИЗОВДИ За МИЛЕНИЧИЊА

1,299 ден 999 ден