OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-40%

Нано Гума-(Ролна 1 метар)

Иновативната лента од"нано гума"е леплива од двете страни и има широка употреба.
Таа може да ја залепите на стакло,огледало,метал,керамички плочки,иверица и друго.
Нано гумата може да ја користите секаде во вашиот дом,во дневната,во кујната,во купатилото,предсобјето буквално секаде каде што ви е потребно.
Откако ќе ја залепите таа ќе ви служи како држач за вашиот мобилен,таблет,клучеви,далечински управувач,паста за заби,четка за заби,кујнски алатки и друго.Нано лентата не остава траги откако ќе ја одлепите,само потребно е да ја измиете со млака вода и повторно залепите ја на друго место.
Доаѓа во ролна со димензии: Должина 1 метар , Ширина 3 см , Дебелина 2 мм

250 ден 150 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
  недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
  јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
  Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
  Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
  Кошничка за купување

  Вашата кошничка е празна.

  Return To Shop

  Додади купон

  Додади купон

  Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

  Нано Гума-(Ролна 1 метар)

  250 ден 150 ден