OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-34%

Монтажен Организер за Чешма (Инокс)

Лесно монтажен организер за Вашата чешма на садоперот во кујната или лавабото на Вашето купатило. На него ќе може да го ставите сунѓерот за миење, средството за миење и другите реквизити што ви се потребни.
Организерот е изработен од нерѓосувачки челик, а држачот за чешмата е изработен од цврста ABS пластика.
Димензии: Должина со држачот: 22,5 см. Должина и ширина без држачот: 17,5х14,5 см.

299 ден 199 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
  недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
  јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
  Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
  Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
  Кошничка за купување

  Вашата кошничка е празна.

  Return To Shop

  Додади купон

  Додади купон

  Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

  Монтажен Организер за Чешма (Инокс)

  299 ден 199 ден