OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Мини Аква Парк INTEX 57444 - Dinosaur Play Centre

Dinosaur Play Centre е базен на надувување со уникатен дизајн - Во светот на Јура.  Откако ќе се надуе, базенот е подготвен за употреба! Доаѓа со 6 топчиња со дијаметар од 8... Прочитај повеќе

4,190 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра intex57444Нема инфорамции

Dinosaur Play Centre е базен на надувување со уникатен дизајн - Во светот на Јура.  Откако ќе се надуе, базенот е подготвен за употреба!

Доаѓа со 6 топчиња со дијаметар од 8 см.

Децата ќе сакаат да се лизгаат по вулканот и потоа да се нурнат во овој неверојатен базен!

Синиот гладен диносаурус има дупка во устата како мета за обоени топчиња! Со поврзување на цревото за вода , ќе создадете неверојатен освежителен водопад.

Димензии: 249 x 191 x 109 см 

Возраст: 2+

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Мини Аква Парк INTEX 57444 - Dinosaur Play Centre

4,190 ден