OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Мини Аква Парк INTEX 57154 - My Garden

Трансформирајте го вашиот двор во омилено катче за забава на Вашето дете со неверојатно забавниот базен INTEX - My Garden со многуте додатоци. 

Комплетот содржи:

  • Воден распрскувач кој се поврзува со обично црево за градина и дополнително ги разладува оние што уживаат во безгрижните игри во овој мини Aqua Park
  • Водена лизганица,
  • Базен за капење,
  • 2 печурки,
  • 4 пеперутки
  • 3 топчиња

Димензии: 290 х 180 х 104
Возраст: 2+

  4,990 ден

  Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
  Нема на залиха

  diners clubmaestromastervisa
   недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
   јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
   Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
   Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
   Кошничка за купување

   Вашата кошничка е празна.

   Return To Shop

   Додади купон

   Додади купон

   Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

   Мини Аква Парк INTEX 57154 - My Garden

   4,990 ден