OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Мини Аква Парк INTEX 57149 - Candy Zone Play Centre

Трансформирајте го вашиот двор во омилено катче за забава на Вашето дете со неверојатно забавниот базен INTEX - Candy Zone Play Centre со многуте додатоци.  Комплетот содржи: Воден распрскувач кој се... Прочитај повеќе

4,990 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра intex - 57149Нема инфорамции

Трансформирајте го вашиот двор во омилено катче за забава на Вашето дете со неверојатно забавниот базен INTEX - Candy Zone Play Centre со многуте додатоци. 

Комплетот содржи:

  • Воден распрскувач кој се поврзува со обично црево за градина и дополнително ги разладува оние што уживаат во безгрижните игри во овој мини Aqua Park
  • Водена лизганица,
  • Базен за капење,
  • 2 лижавчиња,
  • Шини на надувување за топчиња за тркалат надолу
  • 6 топчиња

Димензии: 

295 х 191 х 130

Возраст: 2+

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Мини Аква Парк INTEX 57149 - Candy Zone Play Centre

4,990 ден