OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Мини Аква Парк INTEX 57147 - Sport Action Play Centre

Спортските водени лудории може да започнат. Уживајте оваа лето со забавниот Мини аква парк - Sport Action Play Centre. Комплетот содржи:Игралиште на надувувањеГолови на надувувањеФудбалерска топка на надувувањеМрежа за одбојка на надувувањеОдбојкарска топка на надувувањеТопче... Прочитај повеќе

5,990 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра intex - 57147Нема инфорамции

Спортските водени лудории може да започнат. Уживајте оваа лето со забавниот Мини аква парк - Sport Action Play Centre. 
Комплетот содржи:
Игралиште на надувување
Голови на надувување
Фудбалерска топка на надувување
Мрежа за одбојка на надувување
Одбојкарска топка на надувување
Топче за бејзбол и палка на надувување
Сталка за топче на надувување

Димензии: 

325 х 267 х 102
Возраст: 2+

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Мини Аква Парк INTEX 57147 - Sport Action Play Centre

5,990 ден