OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-31%

Машинка за Цреши, Вишни и Други Плодови

Машинка за отстранување на коската од плодот од црешите, вишните и други слични плодови.
Лесно и едноставно, со само еден потег, извадете ја коската од плодот, и спремно е за јадење или приготвување на вкусни слатка, и нај различни колачи и торти.
Изработена од високо квалитетна ABS пластика, што овозможува долготрајност на производот.
Димензија: 11 x 12 x 27.5 cm

649 ден 449 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
  недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
  јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
  Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
  Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
  Кошничка за купување

  Вашата кошничка е празна.

  Return To Shop

  Додади купон

  Додади купон

  Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

  Машинка за Цреши, Вишни и Други Плодови

  649 ден 449 ден