OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-67%

2 х Маица за губење килограми Sweat Shaper + ГРАТИС Мидер без ногавици

Тајната на Sweat Shaper – фитнес термалната маица е во материјалот од кој  е изработена. Маицата освен што го зголемува потењето туку и ја задржува потта да не излезе од другата... Прочитај повеќе

2,949 ден 999 ден

Вклучен данок.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра combosweatshaperНема инфорамции

Тајната на Sweat Shaper – фитнес термалната маица е во материјалот од кој  е изработена. Маицата освен што го зголемува потењето туку и ја задржува потта да не излезе од другата страна на маицата. Со многу кратко носење ќе почувствувате како маицата прави магија на Вашето тело односно оформува плочки на стомакот.

Резултатите ќе бидат видливи!!!

Маицата Sweat Shaper е изработена од специјален полимерен материјал кој на природен начин ја зголемува телесната температура на телото и го поттикнува потењето со било каква физичка активност.

Носењето на маицата Sweat Shaper додека вежбате, додека ги извршувате дневните активности, додека сте на работа па дури и кога седите дома пред ТВ,  на Вашетео тело ќе Ви создаде вистинска сауна.

Маицата Sweat Shaper ќе ја зголеми температурата на пределот под маицата , со што ќе го поттикне потењето и на тој начин ќе ги губите килограмите на мнолу лесн начин. А исто така ќе ги исфрлите и штетните токсини од  Вашето тело бидејќи знаеме дека истите излегуваат преку потта.

Маицата е изработена од два слоја, внатрешниот дел е изработен од термогена полимерна ткаенина која го зголемува потењето. Надворешниот дел од маицата врши компресија на телото и на тој начин го обликува Вашето тело во посакуваната форма.

Маицата е наменета за сите оние кои сакаат рамен стомак, витко тело и привлечен изглед.

Маицата Sweat Shaper може да се пере во машина на ниска температура, брзо се суши и не создава непријатна миризба на телото.

Побрзајте да ја нарачате Маицата Sweat Shaper за да стане дел од Вашата опрема за вежбање.

 

ГРАТИС:

 

Мидер Genie Slim за обликување на телото без ногавици.

Ви го претставуваме неверојатниот мидер за обликување на телото кој ќе го подигне Вашиот задник, ќе го затегне стомакот и исткане струкот.

Само облечете го, израменте го стомакот, истакнете го струкот, подигнете го задникот и ќе изгледате неколку килограми послaбо!

Останатите мидери само ги подигнуваат или спуштаат вишокот на килограми додека Genie Slim нема тоа да го направи!!! Мидерот ги затегне вишоците од Вашето тело на стомакот и задникот израмнувајќи ги овие делови од телото. Подогден е за носење во секоја пригода, не се познава под облеката.

Со помош на Genie Slim изгледајте совршено во секоја пригода.

Со помош на мидерот Genie Slim Вашето тело ќе изгледа поцврсто, повитко, а Вашиот обем ќе се намали.

За да изгледате послаби, повитки и да се чивствувате убаво во било која пригода не е потребно правење на напорни вежби и тренинзи за да ослабнете. Доволно е само да го облечете мидерот Genie Slim. Мидерот Genie Slim ќе ги покрие сите Ваши недостатоци на задникот и стомакот.

Мидерот има 360 таканаречени компресивни панели за компресија кои го затегаат вишокот кој го имате на стомакот и задникот.

Мидерот е без ногавици.

Мидерот е достапен во сите големини од S до 2XL.

Материјал: 90% Nylon, 10 % Spandex

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

2 х Маица за губење килограми Sweat Shaper + ГРАТИС Мидер без ногавици

2,949 ден 999 ден