OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
Продадено

Компресор 50L 1.75kW

Моќност: 2hpВртежи: 2.800/minПритисок: 8bariПроток: 120l/minЦилиндри: 11 година гаранција Прочитај повеќе

8,200 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.

Извести ме кога производот ќе биде достапен:

diners clubmaestromastervisa
Шифра Нема инфорамции
Моќност: 2hp
Вртежи: 2.800/min
Притисок: 8bari
Проток: 120l/min
Цилиндри: 1
1 година гаранција
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата