OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Кабел Котур 4V/15M DG-XDB04 KLAN

• Број на утичници: 4• Должина на кабел: 15m• Прекинувач: НЕ• Пресек на кабел: 1,5 mm• Боја: зелена• Макс. оптоварување: 1000W• Макс. развиено оптоварување: 3500W• Нето тежина: 1,99 кг• Бруто тежина:... Прочитај повеќе

1,899 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра Нема инфорамции
• Број на утичници: 4
• Должина на кабел: 15m
• Прекинувач: НЕ
• Пресек на кабел: 1,5 mm
• Боја: зелена
• Макс. оптоварување: 1000W
• Макс. развиено оптоварување: 3500W
• Нето тежина: 1,99 кг
• Бруто тежина: 2,20 кг
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Кабел Котур 4V/15M DG-XDB04 KLAN

1,899 ден