OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Кабел коктур со водилка 4V/50M 1.5 4ZR-D04 KLAN

• Број на утичници: 4• Должина на кабел: 50m• Прекинувач: НЕ• Пресек на кабел: 1,5 mm• Боја: црна• Макс. оптоварување: 1000W• Макс. развиено оптоварување: 3500W• Нето тежина: 6,70 кг• Бруто тежина:... Прочитај повеќе

3,460 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра Нема инфорамции
• Број на утичници: 4
• Должина на кабел: 50m
• Прекинувач: НЕ
• Пресек на кабел: 1,5 mm
• Боја: црна
• Макс. оптоварување: 1000W
• Макс. развиено оптоварување: 3500W
• Нето тежина: 6,70 кг
• Бруто тежина: 7,40 кг
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Кабел коктур со водилка 4V/50M 1.5 4ZR-D04 KLAN

3,460 ден