OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Електронски сеф ET20

Карактеристики на производот: Димензии: 20 cm х 31 cm х 20 cm Сефот има дигитален екран со тастатура која може да се програмира употребувајќи ги од 1 до 8 бројките Се... Прочитај повеќе

3,990 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра ET20Нема инфорамции

Карактеристики на производот:

  • Димензии: 20 cm х 31 cm х 20 cm
  • Сефот има дигитален екран со тастатура која може да се програмира употребувајќи ги од 1 до 8 бројките
  • Се заклучува ако се внесе неколку пати погрешен код и мора да се отклучи со клуч
  • Имаат можност за заштрафување во ѕид 
  • Со сефот добивате два клучеви и штрафови за прицврстување


недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Електронски сеф ET20

3,990 ден