OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
Продадено

Електричен автомобил AUCOO Црвен

  Електричниот автомобил AUCOO е автомобил наменет за деца поголеми од 1 година. Овој автомобил доаѓа со далечински управувач и овозможува лесно контролирање на самиот автомобил додека го возите вашето дете.... Прочитај повеќе

5,490 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.

Боја: Розова

  • Розова

Извести ме кога производот ќе биде достапен:

diners clubmaestromastervisa
Шифра Електричен автомобил AUCOO Црвен-01Нема инфорамции

 

Електричниот автомобил AUCOO е автомобил наменет за деца поголеми од 1 година. Овој автомобил доаѓа со далечински управувач и овозможува лесно контролирање на самиот автомобил додека го возите вашето дете. Има 360 степени (во место) вртење на самиот автомобил, дополнето е со образовна квалитетна музика на англиски јазик, со совршен квалитет на звукот, исто така има и слот за мемориска картича и USB стик кои можете да го вметнете и да пуштате ваша музика по избор. Капацитетот на батеријата е голем и истата може да трае 1 час со непрекиното функционирање на автомобилот. Безбедноста исто така е на високо ниво, целото седиште е обиколено со ограда или рачки каде што може слободно вашето дете да се држи, има безбеден ремен кој го прицврстува детето. За возењето да биде позабавно, самиот автомобил има вградено осветлување во разни бои, додека задната контролна рачка која е наменета за родителите слободно може да се поставува на одредено ниво според потребната висина.

 

 

 

Боја

Розова

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата