OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Детско седиште за автомобил SATURN Кафено

Детско седиште наменетео е за деца постари од 3 години. Карактеристики:   соодветно до 36кг прилогодување на висината на седиштето прилогодувањае на навлаката за глава сигурноссен појас со меки облоги опција... Прочитај повеќе

3,990 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути

Боја: Кафена

  • Кафена
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра Детско седиште за автомобил Free On SATURN Кафено-01Нема инфорамции

Детско седиште наменетео е за деца постари од 3 години.


Карактеристики:

 

  • соодветно до 36кг
  • прилогодување на висината на седиштето
  • прилогодувањае на навлаката за глава
  • сигурноссен појас со меки облоги
  • опција за демонтирање и посебно користење
  • мека облога на целото седиште
  • ECE R44 / 04 одобрено и сертифицирано
Боја

Кафена

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Детско седиште за автомобил SATURN Кафено

3,990 ден