OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-71%

Детска играчка - Magic Wisdom Ball

Magic Wisdom Ball топка полна со магични мудрости. Ви личи на папагал, риба или пак на пингвин? Развијте ја вашата фантазија и составете риба, пингвин или папагал. Одлична играчка со која... Прочитај повеќе

999 ден 299 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра Детска играчка - Magic Wisdom BallНема инфорамции

Magic Wisdom Ball топка полна со магични мудрости. Ви личи на папагал, риба или пак на пингвин? Развијте ја вашата фантазија и составете риба, пингвин или папагал.

Одлична играчка со која вашето дете игра и ја развива својата фантазија. Изработена е од АBS нетоксичен материјал. Magic Wisdom Ball е така дизајнирана не само да ја задоволи љубопитноста на детето, туку да ја поттикне и да ја развие имагинацијата на вашето дете

Сетот е составен од коцки за градење на папагал, пингвин и риба.

Се составуваат на принцип на челични топки и магнет и само со промена на местото на деловите ќе добиете една од трите фигури.

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Детска играчка - Magic Wisdom Ball

999 ден 299 ден