OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Велосипед FAS2825S6 28"/17" VISITOR ETHERNITY Visitor Fashion

Седиште MTB ROU ZA FAS2825Рачки кафено црни HERRMANS ERGO KREMКорпа предна ситно BRAON FASHIONВолан 620MM 22.2X25.4MM црнСет V ALU без рачки кочнициПедали FEIMIN COMFORT поштарскиСреден погон коцка 1/2X3/32" 44TX170Средна осовина MTB... Прочитај повеќе

14,999 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра Нема инфорамции
Седиште MTB ROU ZA FAS2825
Рачки кафено црни HERRMANS ERGO KREM
Корпа предна ситно BRAON FASHION
Волан 620MM 22.2X25.4MM црн
Сет V ALU без рачки кочници
Педали FEIMIN COMFORT поштарски
Среден погон коцка 1/2X3/32" 44TX170
Средна осовина MTB на штраф 5S
Ланец MTB MAYA Z50 P7003
Обрач  V1 28" сив 36 дупки V1.28SV.
Предна глава MTB 36R
Задна глава MTB 36R 
SP.700X40C  (47-559)CRNA PNEUMAT.
Браник FAS2825
Фаза на индекс црн 14T-28T SHUN FENG
Заден менувач SHIM.TY21 KUK ARDTY21BGSBL
Рачен менувач SHIMANO 6 BR.ASLTZ5006RA
Заден трепкач H-VISION EN STANDARD
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Велосипед FAS2825S6 28"/17" VISITOR ETHERNITY Visitor Fashion

14,999 ден