OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
Продадено

Батериска бормашина MaxPuls МP-CDL022 + 2 батерии

Брзина:0-400/ 0-1500/min Футер:10mm Номинален напон:12V Поставки за вртежен момент:21+1 Максимален вртежен момент:22nm Полнач: >>Прим:220-240V 46W >>Сек:12.6V 2.5A Батерија:1xLi-ion 1500mAh Врема на полнење:1H Прочитај повеќе

3,700 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.

Извести ме кога производот ќе биде достапен:

diners clubmaestromastervisa
Шифра Нема инфорамции

Брзина:0-400/ 0-1500/min

Футер:10mm

Номинален напон:12V

Поставки за вртежен момент:21+1

Максимален вртежен момент:22nm

Полнач: >>Прим:220-240V 46W >>Сек:12.6V 2.5A

Батерија:1xLi-ion 1500mAh

Врема на полнење:1H

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата