OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-27%

Алатка за Чистење Риби

Доста практична алатка за чистење риби.

Оваа иновативна алатка ќе ви овозможи чистењето риби повеќе да не биде напорна и здодевна работа.

Лесно ги отстранува лушпите од рибите, а во исто време и ги собира.

Со оваа алатка се намалува нередот кој настанува кога се чистат риби.

 

Димензија: 16 x 5 x 4 cm

299 ден 219 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
  недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
  јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
  Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
  Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
  Кошничка за купување

  Вашата кошничка е празна.

  Return To Shop

  Додади купон

  Додади купон

  Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

  Алатка за Чистење Риби

  299 ден 219 ден