• Држава Македонија
 • Распродадено

 • Sport Action Camera - Спортска камера  1,799 ден.

  999 ден.

  Тежина 350.0 гр.

  Бои

  • Сина
  • Бела
  • Бронзена
  • Розeва
  • Жолта
  • Сива
  • Црна
  • Зелена
  • Виолетова
  Од сега за секого достапна! Ако сте спортист или само сакате да ги снимите или сликнете вашите омилени моменти, спортската камера ќе ви го овозможи тоа по најприфатлива цена, со вклучени додатоци за кацига и водоотпорна маска!

  Спецификации:
  - Резолуција на снимање: 1920*1080 пиксели (15 fps)
  1280*720 пиксели (30 fps)
  - Широко аголни леќи: 140 степени
  - Водоотпорност до 30 метри
  - Мулти јазично мени
  - Меморија: користи micro SD картичка (не е вклучена во пакетот)
  - Батерија: 900mAh (околу 1 и пол час користење)
  - Влез/Излез: Micro USB
  - Димензии: 59.3 х 24.6 х 41.1 милиметри

  Во пакетот добивате:
  - Маска за водоотпорност
  - Додаток за прицврстување на кацига
  - Додаток за прицврстување на велосипед

  Коментари и оцени

 • 5 ѕвездички
  0%
 • 4 ѕвездички
  0%
 • 3 ѕвездички
  0%
 • 2 ѕвездички
  0%
 • 1 ѕвездички
  0%
 • Први дознајте ги најдобрите зделки!

  Не пропуштајте ги сезонските попусти, добијте ги директно на Вашата емаил адреса


  © OutletON.com 2018 Сите права задржани. Поддржано од Itea Solutions

  ДТУ ГГ Е-СТОРЕ ДОО Скопје
  ул. Антон Попов бр.33 лок.4
  ЕДБ: МК4058016525360 ЕМБ: 7152205
  Жиро сметка бр. 300000004006621 депонент на Комерцијална Банка АД Скопје