• Држава Македонија
 • Slim & Fit - Одело за слабеењe

  899 ден.

  Тежина 200.0 гр.

  Величина

  • XS
  • S
  • M
  • L
  • XL
  • XXL
  • 3XL

  Додади продукт и заштеди:

   Спортски држач на телефон
  • Црна
  • Бела
  • Сива
  • Портокалова
  • Зелена
  • Розева
  • Виолетова
  • Розева (бебе)
  • Црвена
  • Сина
  • Светло Сина

  Обликувајте го вашето тело без напорни вежби и изгубете обем за рекордно време!

  Во што е тајната? Оделото е направено од специјален материјал Neotex кој ја зголемува основната температура на телото и се потите 4 пати побрзо од обично исфрлајќи ги токсините и топејќи ги мастите во вашето тело! Се што треба е да го носите додека сте на шопинг, додека џогирате или одмарате, работите во вашиот дом, вежбате или ги извршувате вашите дневни активности итн.
  Neotex материјалот е мек и лесен, па вие ќе можете да го носите и под гардеробата без воопшто да се забележува. Најдобро е што од внатре се потите а од надвор не се приметува бидејки Neotex материјалот не дозволува да излезе влагата од другата страна.

  Материјал:
  Надворешен - 100% природен латекс

  Внатрешен:
  96% памук
  4% еластични влакна

  Големини:
  S - струк (58-66 см)
  М - струк (63-71 см)
  L - струк (68-76 см)
  XL - струк (71-79 см)
  XXL - струк (77-85 см)

  Коментари и оцени

 • 5 ѕвездички
  0%
 • 4 ѕвездички
  0%
 • 3 ѕвездички
  0%
 • 2 ѕвездички
  0%
 • 1 ѕвездички
  0%
 • Први дознајте ги најдобрите зделки!

  Не пропуштајте ги сезонските попусти, добијте ги директно на Вашата емаил адреса


  © OutletON.com 2018 Сите права задржани. Поддржано од Itea Solutions

  ДТУ ГГ Е-СТОРЕ ДОО Скопје
  ул. Антон Попов бр.33 лок.4
  ЕДБ: МК4058016525360 ЕМБ: 7152205
  Жиро сметка бр. 300000004006621 депонент на Комерцијална Банка АД Скопје