• Држава  Македонија
 • Rosebella - Двојна постелнина  1,399 ден.

  990 ден.

  Тежина 1000.0 гр.

  За: Брачен кревет

  Материјал: Поликотон (70% Памук и 30% Полиестер)

  Дизајн: Цветни

  Постелнината содржи: Бела, Сина

  Одржување: Во машина до 40°C

  Навлака за перница: 2 парчиња 50см*70см

  Јорганска навлака: 1 парче 200см*220см

  Долен чаршав: 1 парче 220см*240см

  Имајте го креветот од вашите соништа со сетот постелнини Rosabella кој има прекрасен дизајн со нежни бои и цветови што дава комфорт удобност и трајност. Сетот има прекрасна спојка на материјали од 70% памук и 30% полиестер. Памукот е познат по удобноста, а полиестерот по својата издржливост. Имате загарантиран квалитет и врвна удобност. Со сетот Rosabella вашите соништа стануваат реалност!

  Коментари и оцени

 • 5 ѕвездички
  0%
 • 4 ѕвездички
  0%
 • 3 ѕвездички
  0%
 • 2 ѕвездички
  0%
 • 1 ѕвездички
  0%
 • Први дознајте ги најдобрите зделки!

  Не пропуштајте ги сезонските попусти, добијте ги директно на Вашата емаил адреса


  © OutletON.com 2018 Сите права задржани. Поддржано од Itea Solutions

  ДТУ ГГ Е-СТОРЕ ДОО Скопје
  ул. Антон Попов бр.33 лок.1
  ЕДБ: МК4058016525360 ЕМБ: 7152205
  Жиро сметка бр. 300000004006621 депонент на Комерцијална Банка АД Скопје