• Држава Македонија
 • Romantique - Памучна двојна постелнина

  1,399 ден.

  Тежина 1420.0 гр.

  Додади продукт и заштеди:

  • Долен чаршав 260*240см

  За: Брачен кревет

  Материјал: Ранфорс (100% Памук)

  Дизајн: Принт & Текст

  Постелнината содржи: Кремаста, Бела

  Одржување: Во машина до 40°C

  Навлака за перница: 2 парчиња 50см*70см

  Јорганска навлака: 1 парче 200см*220см

  Долен чаршав: Се доплаќа

  Постелнината Romantique ќе внесе чистина и љубов во Вашата спална соба и ќе побуди чувство на посебност и единственост кај Вас на прв поглед. Кај овој сет преовладуваат белата и кремастата боја деликатно искомбинирани со љубовен принт. Нежните црвени срца и силната порака на платното се правилниот избор за Вас. Сетот е направен од 100% памук и Ви дава комфорт и трајност. Препуштете се на романтиката и дозволете си да се прекриете со љубов само со постелнината Romantique!

  Коментари и оцени

 • 5 ѕвездички
  0%
 • 4 ѕвездички
  0%
 • 3 ѕвездички
  0%
 • 2 ѕвездички
  0%
 • 1 ѕвездички
  0%
 • Први дознајте ги најдобрите зделки!

  Не пропуштајте ги сезонските попусти, добијте ги директно на Вашата емаил адреса


  © OutletON.com 2018 Сите права задржани. Поддржано од Itea Solutions

  ДТУ ГГ Е-СТОРЕ ДОО Скопје
  ул. Антон Попов бр.33 лок.1
  ЕДБ: МК4058016525360 ЕМБ: 7152205
  Жиро сметка бр. 300000004006621 депонент на Комерцијална Банка АД Скопје