• Држава Македонија
 • NewTech X7 - Паметен часовник  1,899 ден.

  1,299 ден.

  Тежина 200.0 гр.

  Боја:

  • Црна
  • Сребрена
  Кратки спецификации:

  - Резолуција: 240*240
  - Материјал на куќиште: Легура
  - Материјал на ремче: Легура
  - Прилагодливо копче за закопчување
  - LCD дисплеј: 1.52 инчи, 2.5D ARC TP
  - Процесор: CPU MTK6261 533MHz
  - Рам меморија: 32MB
  - Камера: 0.3MP
  - Bluetooth 3.0
  - Време на активно работење: 3 часа
  - Време на пауза: 180 часа
  - Поддржува Micro SD мемориска картичка и SIM картичка до 8 GB
  - Батерија: 350mAh
  - Димензии на дисплеј: 43.5 х 40 х 11 mm

  Функции:
  Можност за појдовни и дојдовни повици, примање нотификации од социјални мрежи, е-маил, календар, интегриран звучник со микрофон, вибрации, педометар, калкулатор на калории, функција „најди го телефонот“ и др.

  Пакетот содржи:
  - NewTech X7 паметен часовник
  - USB кабел
  - Упатство

  Гаранција
  - 3 месеци

  Коментари и оцени

 • 5 ѕвездички
  0%
 • 4 ѕвездички
  0%
 • 3 ѕвездички
  0%
 • 2 ѕвездички
  0%
 • 1 ѕвездички
  0%
 • Први дознајте ги најдобрите зделки!

  Не пропуштајте ги сезонските попусти, добијте ги директно на Вашата емаил адреса


  © OutletON.com 2018 Сите права задржани. Поддржано од Itea Solutions

  ДТУ ГГ Е-СТОРЕ ДОО Скопје
  ул. Антон Попов бр.33 лок.4
  ЕДБ: МК4058016525360 ЕМБ: 7152205
  Жиро сметка бр. 300000004006621 депонент на Комерцијална Банка АД Скопје