• Држава Македонија
 • Ikea Flottebo - Кауч / лежај

  54,400 ден.

  Тежина 1.0 гр.

  Одберете боја:

  • Крем
  • Зелена
  • Сива
  Екстремно удобен кауч кој воедно служи и како двоен лежај. Идеален за помали простории и гарсоњери. Со лесно подигнување на горниот дел имате пристап до удобен простор за складирање, а сепак останува простор под каучот каде можете да го дополните со различните додатоци на Икеа, или едноставно да го оставите празен и да имате лесен пристап за чистење.

  Масичката која се прикачува за самиот кауч Ви нуди удобност и стил. Истата се врти во различни насоки за да можете да ја наместите во за Вас најудобната положба.

  Навлаката на каучот се отстранува и може да се пере во машина за алишта на максимална температура од 40.

  Душекот се состои од Полиуретанска пена со густина од 30 kg/m3.

  Димензии:

  Должина: 200 см
  Висина: 79 см
  Длабочина: 120 см

  Материјал: дрво, иверица, челик, полиуретанска пена со густина од 30 kg/m3

  Шифри и бои:
  - Крем: 092.221.53
  - Зелена: 792.222.39
  - Сива: 692.222.25

  НАПОМЕНА: Производите на Икеа се доставуваат еднаш неделно. При потврда на нарачката ќе бидете известени кога ќе го добиете производот.

  Коментари и оцени

 • 5 ѕвездички
  0%
 • 4 ѕвездички
  0%
 • 3 ѕвездички
  0%
 • 2 ѕвездички
  0%
 • 1 ѕвездички
  0%
 • Први дознајте ги најдобрите зделки!

  Не пропуштајте ги сезонските попусти, добијте ги директно на Вашата емаил адреса


  © OutletON.com 2018 Сите права задржани. Поддржано од Itea Solutions

  ДТУ ГГ Е-СТОРЕ ДОО Скопје
  ул. Антон Попов бр.33 лок.4
  ЕДБ: МК4058016525360 ЕМБ: 7152205
  Жиро сметка бр. 300000004006621 депонент на Комерцијална Банка АД Скопје