• Држава Македонија
 • Giana 1 - Женска чанта  599 ден.

  429 ден.

  Тежина 250.0 гр.
  Материјал: Еко кожа
  Патент: Да
  Механизам за затворање: Да
  Висина: 16cm
  Должина: 20cm
  Џебови: 3 внатрешни џеба (1 џеб со патент)
  Внатрешна преграда: Да

  Совршен додаток за дневни и вечерни излегувања или за Вашата следна романтична вечера. Елегантно, класично, отмено.

  Коментари и оцени

 • 5 ѕвездички
  100%
 • 4 ѕвездички
  0%
 • 3 ѕвездички
  0%
 • 2 ѕвездички
  0%
 • 1 ѕвездички
  0%
 •  Коментарано од Simona Angelovik

  Од Simona Angelovik на Вторник 27 Март 2018

  Одлична е!Квалитетно направена а и многу е поубава во живо, ја добив на подарок од другарки и презадоволна ... (прикажи повеќе)
  Одлична е!Квалитетно направена а и многу е поубава во живо, ја добив на подарок од другарки и презадоволна сум

  0 корисници го оценија коментарот како корисен. Дали Ви помогна и на Вас?ДаНе

  Први дознајте ги најдобрите зделки!

  Не пропуштајте ги сезонските попусти, добијте ги директно на Вашата емаил адреса


  © OutletON.com 2018 Сите права задржани. Поддржано од Itea Solutions

  ДТУ ГГ Е-СТОРЕ ДОО Скопје
  ул. Антон Попов бр.33 лок.4
  ЕДБ: МК4058016525360 ЕМБ: 7152205
  Жиро сметка бр. 300000004006621 депонент на Комерцијална Банка АД Скопје