OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Често поставувани прашања?

Каков е начинот на испорака и за колку време пристигнуваат пратките?

Испораката ја вршиме со Post Express на целата територија на С.Македонија на принципот до врата. Времето на пристигнување е од 1-4 работни денови, но во исклучителни ситуации и 5 денови.

Како се плаќаат порачките?

При самото купување на нашата on-line продавница можете да одберете помеѓу две опции за плаќање.

  • Првата опција е плаќање со картички на Visa,MasterCard и Diners.
  • Втората опција е плаќање при достава, односно плаќате во готово на доставувачот во моментот кога Ви ја врачува Вашата пратка.

Што доколку купениот производ е оштетен?

Во случај да го добиете производот оштетен, Ве молиме веднаш пред да го превземете да ни се јавите на нашиот контакт телефон +389 75 22 77 44. Во зависност од видот на производ и настанато оштетување ке Ви кажеме кои чекори треба да ги превземете, но бидете сигурни ке направиме се да го отстраниме проблемот.

Дали имате продажни салони во Македонија?

Не, немаме продажни салони во Македонија.

Дали може да се вратат нарачаните производи и кој е начинот за повраток на средства?

Да, секако дека можете да замените производ или едноставно да ни го вратите, а ние да Ви ги вратиме средствата. Во ваков случај најдобро би било да не барате на нашиот телефонски број +389 75 22 77 44

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата