• Држава Македонија
 • Филтри

  ЦЕНА

  Со попуст

  Боја:

  Големина:

  Одберете дизајн:

  Одберете дизајн:

  Боја:

  Боја:

  Боја:

  Одберете

  Боја:

  Од Intex

  Intex 58330 - Чамец

  Од Intex

  Чамец на пумпање за две особи (дете+родител или 2 деца).Чамецот се состои од 2 воздушни комори, изработен е од специјален винилен материјал (14 Gauge Vinyl).Спецификации: Должина 186 смШирина 94 смВисина 41 смНосивост 95 КгТежина 2.14 КгДимензии на пакувањето: 30.48 см x 26.67 см x 8.57 смЗа деца над 6 години*Чамецот доаѓа без весла и пумпа  1,290
  899 ден.

  Додади

  Intex 26752 Prism Frame - Базен

  Од Intex

  Димензии: Ø 549 (дијаметар) × 122 cm (висина)Капацитет на вода: 24311 lДебелина на дно: 0,41 mmДебелина на странична фолија: 0,64 mmФилтер пумпа тип А: капацитет 5678 л/ч

  36,999 ден.

  Додади

  Intex 26762 Ultra Prism Frame - Базен

  Од Intex

  Димензии: Ø 732 (дијаметар) × 132 cm (висина)Капацитет на вода: 47241 lДебелина на дно: 0,41 mmДебелина на странична фолија: 0,64 mmФилтер пумпа тип А: капацитет 9463 л/чДобивате во пакетот: -Филтер пумпа-Покривка-Подлога-Скалички

  58,999 ден.

  Додади

  Intex 28021 - Прекривка за базен

  Од Intex

  Димензии: Ø 305 (дијаметар)Шифра: 9032907EAN 694105740394  500
  450 ден.

  Додади

  Intex 28022 - Прекривка

  Од Intex

  Димензии: Ø 366 (дијаметар)Шифра: 9037705EAN 694105742022  590
  550 ден.

  Додади

  Intex 28026 - Прекривка

  Од Intex

  Димензии: Ø 396(дијаметар)Шифра: 9032908EAN 694105740396  890
  650 ден.

  Додади

  Intex 28122 - Базен

  Од Intex

  Димензии: Ø 305 cm (дијаметар) × 76 cm (висина)Капацитет на вода: 3853 l+ Пумпа Шифра: 9026394EAN 69410574001  5,049
  4,090 ден.

  Додади

  Intex 28240 - Базен

  Од Intex

  Димензии: Ø 457 cm (дијаметар) × 84 cm (висина)Капацитет на вода: 11325 l+ Филтер пумпа (3785 l/h)  16,649
  15,990 ден.

  Додади

  Intex 28242 - Базен

  Од Intex

  Димензии: Ø 457 cm (дијаметар) × 122 cm (висина)Капацитет на вода: 14614 l+ Филтер пумпа (3785 l/h)  22,949
  21,990 ден.

  Додади

  Intex 26322 Ultra Frame - Базен со пумпа

  Од Intex

  Димензии: Ø 488 (дијаметар) × 122 cm (висина)Капацитет на вода: 19156 lСо метална рамкаФилтер пумпа: капацитет 5678 л/чСо цел најдобра филтрација на водата, хигиена и удобство, во овој сет е вклучена традиционална пумпа со филтер кој ќе Би обезбеди високо ниво на квалитет и хигиена на водата. Кон базенот е вклучена и скала која лесно се остранува со цел помалите деца да не можат да влезат внатре доколку нема надзор од некој возрасен.

  34,500 ден.

  Додади

  Intex 58446 - Базен

  Од Intex

  Димензии: 168 х 40 cmКапацитет: 617 литриШифра: 9037693EAN 6941057454467  690
  600 ден.

  Додади

  Intex 59010 - Топка на надувување

  Од Intex

  Ви ја претставуваме топката на надувување. Едноставна за пакување бидејќи зазема минимален простор.Димензии: 41cm

  50 ден.

  Додади

  Intex 59050 - Топка на надувување

  Од Intex

  Ви ја претставуваме топката на надувување. Едноставна за пакување бидејќи зазема минимален простор.Димензии: 61cm

  90 ден.

  Додади

  Intex 59230 - Гума за пливање

  Од Intex

  Големина: 51 cmПрепорачана возраст: 3 - 6 години

  100 ден.

  Додади

  Intex 58228 - Гума за пливање

  Од Intex

  Дијаметар: 51 cmПрепорачана возраст: 3 - 6 години

  100 ден.

  Додади

  Intex 29005 - Филтер

  Од Intex

  Филтер тип ВБренд: IntexШифра: 9161

  350 ден.

  Додади

  Intex - Хлор таблета за прочистување вода во базен

  Од Intex

  - 1 таблета за 20 m3- За идеална чистота на водата во базенот, се препорачува да ставате по 1 таблета на секои 5-7 дена

  150 ден.

  Додади

  Intex - Раствор против алги

  Од Intex

  Раствор против алги- 10-20 ml за 1 m3- За идеална чистота на водата во базенот, ставајте редoвно на секои од 2-4 дена Шифра: 09032881

  150 ден.

  Додади

  Intex - Воздушен кревет

  Од Intex

  Воздушен кревет кој е доволно удобен за да го користите и подолго време. Наменет е за користење во домашни услови или пак за кампинг. Изработен од висококвалитетен материјал со модерен дизајн и извонредна удобност.

  750 ден.

  Додади

  Intex 68305 Challenger K1 - Кајак

  Од Intex

  Challenger K1 е спортски и забавен со специјален дизајн за лесно веслање. Светлата боја и спортската графика го прават лесно видлив на водената површина. Одличен е за пловење по езера и мирни реки. Кајакот е погоден за едно возрасно лице, а истовремено е лесен и компактен за да можете да уживате во кајакарството каде и да одите. Со Challenger K1 кајакот добивате и дополнителна опрема, вклучително едно 86-алуминиумско весло и Intex пумпа за лесно надувување и испуштање на возухот.- Спортски изглед за лесна препознатливост во водата- Низок профил, погоден за езера и мирни реки- Специјален дизајн за лесно веслање- Цврста винилна конструкција- Прилагодливи седишта на надувување со потпирач за грб- Задна подлога за удобност и цврстина- Резервни лепенки- Големина: 274cm x 76cm x 38cm- Капацитет на лица: 1- Максимален капацитет на тежина: 80 килограми- TUV сертификат- Максимална тежина до 100 кг

  6,490 ден.

  Додади

  Intex 58469 - Базен Frozen

  Од Intex

  Димензии: 262 x 175 x 56 cmКапацитет: 770 литриДве воздушни комориПрепорачано за деца над 6 години

  2,490 ден.

  Додади

  Intex 58751 - Душек сладолед

  Од Intex

  Димензии: 191 x 76 cm *Со душекот сладолед добивате и додатна лепенка за поправка

  550 ден.

  Додади

  Intex 58761 - Душек ананас

  Од Intex

  Димензии: 216 x 124 cm *Со душекот ананас добивате и додатна лепенка за поправка

  1,250 ден.

  Додади

  Intex 57114 - Базен

  Од Intex

  Димензии: 102 x 89 cmПрепорачано за деца од 1 - 3 години со родителски надзор*Со базенот добивате играчка печурка

  790 ден.

  Додади

  Intex 28712 - Базен

  Од Intex

  Димензии: Ø 366 cm (дијаметар) × 76 cm (висина)Капацитет на вода: 6503 l+ Филтер пумпа (2006 l/h)  9,990
  7,790 ден.

  Додади

  Intex 28702 - Базен со пумпа

  Од Intex

  Димензии: Ø 305 cm (дијаметар) × 76 cm (висина)Капацитет на вода: 4485 l+ Филтер пумпа (1250 л/ч)

  7,999 ден.

  Додади

  Intex 59409 - Базен

  Од Intex

  Базен погоден за малите дечиња кои ја обожаваат водата. Идеален за летните денови и можете да го понесете со себе на плажа, кампинг, или едноставно да го поставите во Вашиот двор или балкон.Димензии: 61 x 51cmКапацитет: 15 литри

  120 ден.

  Додади

  Intex 59631 - 5 Лепенки за поправка

  Од Intex

  Погодно за сите играчки и базени на надувување.5 налепници и фолијаСупер лесно за употреба!  120
  99 ден.

  Додади

  Intex 59632 - Сет за поправка

  Од Intex

  Погодно за сите играчки и базени на надувување.Супер лесно за употреба!Сетот содржи:- Лента од винил: 137 cm- Туба со лепак  120
  99 ден.

  Додади
  © OutletON.com 2018 Сите права задржани. Поддржано од Itea Solutions

  ДТУ ГГ Е-СТОРЕ ДОО Скопје
  ул. Антон Попов бр.33 лок.4
  ЕДБ: МК4058016525360 ЕМБ: 7152205
  Жиро сметка бр. 300000004006621 депонент на Комерцијална Банка АД Скопје