• Држава Македонија
 • Филтри

  ЦЕНА

  Боја:

  Боја:

  Боја:

  Големини

  Големини

  Боја:

  Од Homex

  Homex - Магичен сецко за салата

  Од Homex

  Магичен сецко за салата со кој ќе ја припремите Вашата омилена салата за само 60 секунди. Садот е мултифункционален и можете во него да го измиете зеленчукот или овошјето, да го исцедите, а потоа со додавање на капакот кој служи како даска за сечење брзо и лесно да ги исечкате сите состојки. За поситно сечкање потребно е само да го завртите садот и повторно да понинете со ножот низ предвидените отвори, и така се додека го добиете саканиот изглед на Вашата салата.Димензии: 20 х 12 х 20 cm  350
  189 ден.

  Додади

  Homex SSKS00 - Кујнска вага од бамбус

  Од Homex

  Електронската кујнска вага е потреба во секоја кујна и ќе се најде при рака во секое време. Ви овозможува брзо и прецизно да ги измерите потребните состојки и секогаш да подготвите одлични јадења според проверени рецепти.  900
  399 ден.

  Додади

  Homex WH2003A - Телесна вага

  Од Homex

  Електронска стаклена телесна вага со чист и едноставен дизајн, која совршено ќе одговара во Вашиот дом. Одличен избор за секој кој се грижи за своето здравје и сака да ја регулира својата телесна тежина. Можете да ја поставите и на видливо место во Вашата бања или спална соба за дополнителен спа ефект.Максимална тежина: 150 кг  900
  444 ден.

  Додади

  Homex WH-B13L - Кујнска вага

  Од Homex

  Електронската кујнска вага е потреба во секоја кујна и ќе се најде при рака во секое време. Ви овозможува брзо и прецизно да ги измерите потребните состојки и секогаш да подготвите одлични јадења според проверени рецепти.Максимална тежина: 5кгМинимална тежина: 1гр*Во пакетот со вагата добивате и батерии.  900
  399 ден.

  Додади

  Homex - Кујнска алатка 8 во 1

  Од Homex

  Најпотребните кујнски алатки на едно место со уникатен дизајн. Максимално искористете го просторот во Вашата кујна и имајте ги при рака најпотребните алатки во секое време.  499
  250 ден.

  Додади

  Cyclist Up - LED појас

  Од Homex

  Без разлика дали идете на џогиниг или возите велосипед, овој појас е потребен за секој авантурист. Во секое време од денот и во секакви временските услови можете да бидете сигурни дека другите учесници на спортските патеки или возачите во сообраќајот ќе можат да Ве видат, а со тоа да се избегнат безброј несакани и непредвидливи ситуации.Заштитете се себе си и другите со тоа што ќе можете мирно и безбедно да се движите по секакви патеки без грижа на совест и без страв. Оставете ја грижата на страна и препуштете се на нови авантури!  1,399
  899 ден.

  Додади

  Homex - Сецко 5 во 1

  Од Homex

  Сецко 5 во 1 кое ќе Ви заштеди простор, време и пари. Заштедете време и брзо исечкајте и изрендајте ги сите потребни состојки, користејќи само една алатка, и поминете повеќе време уживајќи во Вашата омилена храна.Додатокот за заштита ќе Ви обезбеди брзо и лесно сечкање и рендање без ризик, а длабокиот сад го прави подготвувањето на храна вистинско уживање, бидејќи нема да имате потреба да валкате дополнителни садови кои придонесуваат за уште поголем хаос во Вашата кујна.Сетот содржи:- Практичен сад со капак за поставување на секачите- Заштитник за сецкање- Пластична кутија за чување на секачите- Тенок секач 1.5mm- Крупен секач 2.5mm- Ребраст секач- Ситно ренде 2mm- Крупно ренде 3mm  600
  399 ден.

  Додади

  Homex - Организер за чевли

  Од Homex

  Разубавете го просторот за чевли со шарените организери, а истовремено заштетеде простор и дозволете си полесен достап до Вашите омилени чевли во секое време.  60
  49 ден.

  Додади

  Homex - Соларна светилка со сензор 25 лед

  Од Homex

  Јачина: 5.5WБоја на светлина: белаБатерија: 3.7V 1200mAhЛед сијалички: 25Водоотпорна на дожд (IP65)Препорачлива висина на поставување: 2-3 mДалечина на остеливост на сензорот: 3-5 mДимензии: 9.6 х 12.4 х 4.8 cm  800
  349 ден.

  Додади

  Homex - Шест растегливи капаци (бели)

  Од Homex

  Супер растегливи заштитни капаци за храна со што ќе ја одржите храната свежа подолг период од вообичаено. Толку се растегливи што можете да ги поставите на секаков вид сад, без разлика на формата, дури и директно да ги прилепите на зеленчук или овошје.Сетот вклучува 6 супер растегливи капаци во различни големини. - Може да се мијат во машина за садови - Темелно измијте ги пред првата употреба - Материјал: силикон, 100% безбеден - Димензии: 7cm, 10cm, 12cm, 15cm, 17cm и 20 cm  340
  199 ден.

  Додади

  Homex - Соларна светилка со сензор 40 лед

  Од Homex

  - Опција кога некој е во близина да светне со ниска светлина а ако се доближи поблиску до сензорот да се зголеми светлината.- Панелот има 40 LED светилки.- Сензорот детектира на 180 степениТехнички спецификации:- Јачина: 5.5W/6V- Боја на светлина: бела- Батерија: 3.7V 1200mAh- Водоотпорна на дождДимензии: 20 х 5 х 12.5 cm  999
  599 ден.

  Додади

  Homex - Пренослив гардеробер

  Од Homex

  Одличен избор за секој кој има потреба од дополнителен простор за облека. Овој пренослив гардеробер можете да го поставите на било кое место во Вашиот дом или да го понесете со себе кога сте на кампинг, на одмор или имате потреба од привремено складирање на сезонска облека.Димензии: 70 х 45 х 165 cm  1,300
  999 ден.

  Додади

  Homex - Телесна вага од бамбус

  Од Homex

  Уникатна телесна вага од бамбус со чист и едноставен дизајн, која совршено ќе одговара во Вашиот дом. Одличен избор за секој кој се грижи за своето здравје и сака да ја регулира својата телесна тежина. Можете да ја поставите и на видливо место во Вашата бања или спална соба за дополнителен спа ефект.Кратки карактеристики:- Максимална тежина: 180 кг- Прецизност: 100 грама- Мерни единици: kg, lbs - Индикатор за ниско ниво на батериите (на дисплејот ќе се покажат буквите LO)- Индикатор за пречекорена максимална тежина (на дисплејот ќе се покажат буквите ОL)- Батерии: 2 х ААА батерии (вклучени во пакетот)- Teжина на пакетот: 1.5 kg- Димензии: 28 х 28 cmЗа најдобри резултати:Поставете ја вагата на рамна и цврста површина. Кога ја мерите Вашата телесна тежина поставувајте ја вагата секогаш на истото место, со цел да ги добиете најточните вредности. Искривениот и нерамен под може да влијае на точноста на мерењето.Одржувањето на вагата е лесно, само пребришете ја со мека и малку влажна крпа (без додатни средства за чистење. При чистењето не дозволувајте да навлезе вода во дисплејот.Доколку вагата не ја користите подолг временски период, извадете ги батериите.  1,200
  555 ден.

  Додади

  Homex - Острач за ножеви

  Од Homex

  Претворете го стариот отапен нож во нов со овој острач за ножеви. Истиот има повеќе отвори за да можете да наострите било каков нож.  450
  249 ден.

  Додади

  Homex - LED светилка со држач

  Од Homex

  Практична LED светилка со држач која лесно може да ja поставите на било кое биро, маса, поголема книга, полица и слично. Лесно се прилагодува со тоа што можете да ја извиткате како што на Вас Ви одговара. Уникатниот изглед ќе допринесе за ултра модерен дизајн на Вашиот ентериер, а штедливите LED сијалички ќе Ви дозволат да ја користите оваа светилка без грижа на совест. Светлината е мека, природна и безбедна за Вашите очи, бидејќи нема невидливо трепкање, нема сина светлина, која е штетна за Вашите очи и нема никаков вид на зрачење.Истата можете да ја приклучите во штекер (со дополнителен USB полнач), лаптоп, десктоп компјутер или преносна батерија.Кратки спецификации:- Светлина: 5500 - 6000 k, 120 Lm- Конектор: USB- Ротација: 360 степени- Копче за вклучување/исклучување кое се наоѓа на кабелот- Материјал: цврста пластика, металДимензии: 115 x 75 x 340 mm  500
  199 ден.

  Додади

  Homex - Прилагодлива LED светилка

  Од Homex

  Ултра модерна и прилагодлива LED светилка која можете да ја користите во секоја соба во Вашиот дом, или едноставно да ја понесете со себе. Прилагодувањето на јачината на светење со допир е практично, но и забавно.Кратки карактеристики: - Јачина: 3 W - Материјал: пластика - Тouch контрола - Прилагодлива: лесно прилагодлив агол и позиција на светење - Прилагодлива јачина: 3 нивоа на јачина на светлина - Вградена батерија (1200mAh): се полни со соодветен USB кабел (вклучен во пакетот) - Ниска потрошувачка на електрична енергија - Светлина безбедна за Вашите очи: мека и топла светлина, без трепкање, која не им штети на Вашите очи - Должина на кабел: 1 mДимензии на горен дел: 26 х 11 cmДимензии на основа: 12.5 х 11 cmПакетот содржи: - Прилагодлива LED светилка - USB кабел  500
  249 ден.

  Додади

  Homex - Шест растегливи капаци (сини)

  Од Homex

  Супер растегливи заштитни капаци за храна со што ќе ја одржите храната свежа подолг период од вообичаено. Толку се растегливи што можете да ги поставите на секаков вид сад, без разлика на формата, дури и директно да ги прилепите на зеленчук или овошје.Сетот вклучува 6 супер растегливи капаци во различни големини. - Може да се мијат во машина за садови - Темелно измијте ги пред првата употреба - Материјал: силикон, 100% безбеден - Димензии: 7cm, 10cm, 12cm, 15cm, 17cm и 20 cm  340
  199 ден.

  Додади

  Homex - Алуминиумски скали

  Од Homex

  Алуминиумски скалиМаксимална тежина: 150 кг.Висина: 115 cm (2+1)  1,799
  1,199 ден.

  Додади

  Homex - Мултифункционална алуминиумска преклопна скала

  Од Homex

  Мултифункционална алуминиумскa преклопна скала која може да се склопи во три различни вида. Модел: WY-4031. Мост скала (висина 0.98 м)2. Преклопена на пола (висина 1.75 м)3. Целосно исправена (висина 3.7 м)4. Склопена (висина 1 м)Модел: WY-4041. Мост скала (висина 1.26 м)2. Преклопена на пола (висина 2.26 м)3. Целосно исправена (висина 4.7 м)4. Склопена (висина 1.28 м)Максимална тежина до 150 кг  4,500
  3,499 ден.

  Додади
  © OutletON.com 2018 Сите права задржани. Поддржано од Itea Solutions

  ДТУ ГГ Е-СТОРЕ ДОО Скопје
  ул. Антон Попов бр.33 лок.4
  ЕДБ: МК4058016525360 ЕМБ: 7152205
  Жиро сметка бр. 300000004006621 депонент на Комерцијална Банка АД Скопје