• Држава Македонија
 • Филтри

  ЦЕНА

  Со попуст

  Боја

  Поврзување

  Конектор

  Вид безжично поврзување

  Дизајн

  Боја

  Аудио

  Микрофон

  Време на слушање

  Време на пауза (standby)

  Далечина на сигнал

  Можат да се користат и како жични

  Неутрализација на бучава

  Водоотпорност

  Намена

  Должина на кабел

  Гаранција

  Од Gembird

  Gembird WM-37RT-01 - Прилагодлив држач за ТВ 17"-37"

  Од Gembird

  Позиционирајте го Вашиот екран совршено и едноставно со овој држач за телевизор.Лесниот и едноставниот дизајн вклучува:Карактеристики:Прилагодлив челичен држачБоја: црнаГолемина на екран: 17”-37” Тежина: 40кгДимензии: 233 X 69 / 255 X 255  999
  749 ден.

  Додади

  Gembird WM-70T-01 - Прилагодлив држач за ТВ 32"-70"

  Од Gembird

  Прилагодлив челичен држачБоја: црнаГолемина на екран 32”-70”Тежина 50кгАгол на навалување од -15 – 15°Димензии: 700 X 203 / 420 X 280 X  899
  599 ден.

  Додади

  Gembird WM-80RT-01 - Прилагодлив држач за ТВ 32"-80"

  Од Gembird

  Боја: црнаФиксен челиченГолемина на екран 32”-80”Тежина на телевизор до 50кгТежина 5,9кг  2,499
  2,099 ден.

  Додади

  Gembird Los Angeles - Слушалки

  Од Gembird

  Стерео слушалки со микрофон. Елегантен дизајн во бела или црна боја, лесно прилагодливи за секој.Функции и технички спецификации:- Конектор: Stereo + microphone - Динамика на звук (1kHz): 105 +/-3 dB- Импенданса: 32 ohm +/-15%- Звучници: 40мм дијаметар, 16U MYLAR- Фреквентен опсег: 20 - 20000 Hz- Влезна моќност: до 100 MW- Дисторзија: < 3 % на 1KHz 40mW  599
  399 ден.

  Додади

  Gembird MHP-903 - Слушалки

  Од Gembird

  Слушалки со весел дизајн кој претставува интересен спој на модерната техника и ретро стилот. Лесно прилагодлива должина за поголема удобност.Функции и технички спецификации:- Динамика на звук: 108 dB- Импеданса: 32 ohm- Фреквентен опсег: 20 - 20.000 Hz  499
  379 ден.

  Додади

  Gembird MHP-FCO-GW - Слушалки

  Од Gembird

  Слушалки на преклоп со ултра модерен дизајн. Практични за складирање и со лесно прилагодлива должина за максимална удобност.Функции и технички спецификации:- Динамика на звук: 108 dB- Импеданса: 32 ohm- Фреквентен опсег: 20 - 20.000 Hz  599
  399 ден.

  Додади

  Gembird MHS-002 - Слушалки со микрофон

  Од Gembird

  Стерео слушалки со микрофон и едноставен “слим“ дизајн. Овие слушалки се погодни за секој кој не сака големи и тешки слушалки. Мали и компактни, ќе Ви се најдат при рака секогаш кога ќе имате потреба.Функции и технички спецификации:- Динамика на звук: 105 +/-3 dB- Импеданса: 32 ohm- Звучници: 40 мм дијаметар- Фреквентен опсег: 20 - 20.000HZ- Влезна моќност: до 150 MW  499
  299 ден.

  Додади

  Gembird MHS-5.1-001 - Слушалки со микрофон

  Од Gembird

  Стерео слушалки извонреден квалитет на звук и “Virtual 5.1 surround“ аудио технологија. Секој момент е вистинско уживање со овие слушалки.Функции и технички спецификации:- Динамика на звук: 105 +/-3 dB- Импенданса: 32 ohm- Фреквентен опсег: 20 - 20.000 Hz- Влезна моќност: до 150 MW- Копче за контрола на јачина на звук  999
  699 ден.

  Додади

  Gembird Berlin - Bluetooth слушалки

  Од Gembird

  Безжични bluetooth слушалки со одличен квалитет на звук! Функциите на овие слушалки се вистинскиот избор за оние кои уживаат во hi-tech уреди.Функции и технички спецификации:- Напредна DSP технологија за намалување на шум- Автоматски го прекинува звукот на музиката при дојдовен телефонски повик- Мултифункционално копче, контрола на јачина и индикатор за батеријата- Гласовни наредби (вклучување/исклучување, дојдовен повик и сл.)- Динамика на звук: 93 dB- Импенданса: 32 ohm- Фреквентен опсег: 20 - 20.000 Hz - Звучници: 40 мм дијаметар- Микрофон: 360 degrees omni-directional - Копче за контрола на јачина на звук- Димензии: 170 x 175 x 70мм  1,199
  899 ден.

  Додади

  Gembird MHS-001 - Слушалки со микрофон

  Од Gembird

  Стерео слушалки со одличен микрофон. Елегантен дизајн во сјајно бела или сјајно црна боја, лесно прилагодливи за секој.Функции и технички спецификации:- Динамика на звук (1kHZ) : 105 +/-3 dB- Импенданса: 32 OHM +/-15%- Звучници: 40мм дијаметар, 16U MYLAR- Фреквентен опсег: 20 - 20000 Hz- Влезна моќност: до 100 mW - Дисторзија: < 3 % на 1kHz 40mW - Микрофон: Кондензаторски omni-directional; Осетливост: -58 ± 3 dB(0 dB=1V/uBar), -38 dB (0 dB=1V/Pa), 30 - 16000Hz  599
  449 ден.

  Додади

  Gembird TACHW03 - Флексибилен држач за телефон

  Од Gembird

  Универзален држач за телефони за во кола- Погоден за телефони со ширина од 40мм до 100мм- Поставување со вакумска лепенка на било кој прозор во автомобилот- Флексибилен врат со должина од 190 mm

  220 ден.

  Додади

  Gembird CKLCD05 - Сет за чистење на LCD екрани

  Од Gembird

  Сет 6 во 1 за чистење на сите LCD екрани. Специјално дизајниран за одржување на блескаво чист екран на Вашиот телевизор, монитор, таблет или паметен телефон. Сетот содржи два спреја, марамчиња од микрофибер и меки четки, од кои едната е наменета за чистење на екранот на Вашиот телефон. Истата отстранува секаков вид на прашина, нечистотија и отпечатоци од прсти.Забелешка:- Се препорачува екранот на Вапиот телевизор, монитор, таблет или паметен телефон да го чистите само кога апаратот е исклучен.- Спрејот не треба директно да се прска врз екранот, затоа напрскајте од средството прво на едно од марамчињата, а потоа исчистете.- Марамчињата исушете ги добро пред да ги приберете и редовно мијте ги со слаб детергент за да останат меки.

  350 ден.

  Додади
  © OutletON.com 2018 Сите права задржани. Поддржано од Itea Solutions

  ДТУ ГГ Е-СТОРЕ ДОО Скопје
  ул. Антон Попов бр.33 лок.4
  ЕДБ: МК4058016525360 ЕМБ: 7152205
  Жиро сметка бр. 300000004006621 депонент на Комерцијална Банка АД Скопје