• Држава Македонија
 • Филтри

  ЦЕНА

  Со попуст

  Одберете:

  Одберете:

  Одберете:

  Боја:

  Боја:

  Боја:

  Боја:

  Одберете:

  Боја:

  Боја:

  Одберете:

  Боја:

  Боја:

  Боја:

  Одберете:

  Боја:

  Боја:

  Боја:

  Одберете:

  Одберете:

  Форма:

  Одберете:

  Боја:

  Boja:

  Боја:

  Боја:

  Боја:

  Одберете:

  Одберете:

  Боја:

  Одберете:

  Боја:

  Од Bestway

  Bestway Детски Базен 54118

  Од Bestway

  Детскиот базен Bestway The Big Lagoon е идеален за во двор или за тераса. Базенот има специфичен облик, со лесен начин на монтажа и лесен начин на празнење на водата поради тоа што има вграден вентил за одлив на водата. Базенот има широки ивици со што пружа додатна сигурност. Во овој сет добивате и делови за поправка на базенот.Димензии: 262x157x46 cmКапацитет на вода: 544l  2,099
  1,850 ден.

  Додади

  Bestway, Семеен базен 54005

  Од Bestway

  Базенот за двор BESTWAY 54005 е идеален за двор или за поголема тераса. Базенот BESTWAY е многу едноставен за монатажа, а исто така и за празнење, бидејќи во себе има вграден вентил за отпуштање на водата. Овој базен има широки ивици, а со тоа пружа додатна сигурност. Во сетот на овој базен се добива и сет делови за поправка.Димензија: 201x150x51cmВолумен: 450 lСодржина: базен, сет делови за поправка  1,999
  1,375 ден.

  Додади

  Bestway Семеен Базен 54117

  Од Bestway

  Фамилијарен базен за целото семејство наменет за релаксација и уживање! Лесен за употреба и надувување со димензии 262cm x 157cm x 46cm. Базенот има меки гумени ѕидови со што се на овој начин е загарантирана сигурноста на децата.Базенот е лесен за транспорт бидејќи се вклопува и ќе биде како мал пакет, нема да зафаќа многу простор. Забава за целото семејство во летните периоди само со Bestway базените.Сетот содржи:-Базен-Делови за поправкиДимензии: 262 x 157 x 46cmКапацитет на вода : 542lТежина: 4,1kg  1,799
  1,580 ден.

  Додади

  Bestway 57252 - Семеен базен

  Од Bestway

  Базенот за во двор BestWay Fast е основна варијанта на домашен базен. Доволно е голем за да се опуштите а и е идеален за деца бидејќи не е премногу длабок. Базенот е направен од трослоен Tritech™ материјал кој е доста флексибилен. За полесно празнење на водата базенот поседува одвод. Материјал: Tritech™ трослоен материјалДимензии: 198*51 цмКоличина: 1126 л (80% полнење)Тежината на празен базен е 4 кг  1,899
  1,750 ден.

  Додади

  Bestway 57265 - Семеен базен

  Од Bestway

  Базенот Bestway Fast сет 57265 е основна варијанта да домашен базен, кој може додатно да се опреми и со филтер пумпа. Доволно е голем за да се опуштите а и е идеален за деца бидејќи не е премногу длабок. Базенот е направен од трослоен Tritech™ материјал кој е доста флексибилен. За полесно празнење на водата базенот поседува одвод. Материјал: Tritech™ трослоен материјал Димензии: 244x66 cmКапацитет на вода: 2300 lТежина на празен базен: 5,5 kg  2,699
  2,450 ден.

  Додади

  Bestway 57268 - Семеен базен

  Од Bestway

  Базенот BESTWAY Fast set 57268 е основна верзија на домашен базен кој поседува филтер пумпа. Доволно е голем за опуштање во летните денови, а исто така не е премногу длабок, такашто е идеален за семејства со мали деца. Базенот е направен од трослоен материјал Tritech™ кој е квалитетен и отпорен на затегнувања. За полесно празнење базенот поседува и вентил за одвод на водата.Материјал: Tritech™ трослоен материјалДимензии: 244x66 cmКапацитет на вода: 2300 lТежина на празен базен: 7.5 kgФилтер Пумпа: 220-240V

  4,199 ден.

  Додади

  Bestway 57270 - Семеен базен

  Од Bestway

  Базенот BESTWAY Fast set 57270 е подлабока варијанта на базен наменета за целото семејство, а идеален е и за оние кои сакаат едноставна и брз монтажа. Овој семеен базен поседува фитер - пумпа чиј проток на вода е 2006 l/h. Изработен е од трослоен материјал Tritech™ кој гарантира долговечност. Базенот содржи и вентил за одвод на вода, што го олеснува неговото празнење.Материјал: Tritech™ трослоен материјалДимензии: 305 x 76 cmКапацитет на вода: 3638 lТежина на празен базен: 9,5 kgФилтер пумпа: 220-240 V

  4,875 ден.

  Додади

  Bestway 57273 - Семеен базен

  Од Bestway

  Базенот BESTWAY Fast set 57273 е подлабока варијанта на базен наменета за целото семејство, а идеален е и за оние кои сакаат едноставна и брз монтажа. Изработен е од трослоен материјал Tritech™ кој гарантира долговечност. Базенот содржи и вентил за одвод на вода, што го олеснува неговото празнење.Материјал: Tritech™ трослоен материјалДимензии: 366 x 76 cmКапацитет на вода: 5377 lТежина на празен базен: 13 kg  4,499
  4,375 ден.

  Додади

  Bestway 57274 - Семеен базен

  Од Bestway

  Базенот BESTWAY Fast set 57274 е подлабока варијанта на базен наменета за целото семејство, а идеален е и за оние кои сакаат едноставна и брз монтажа. Овој семеен базен поседува фитер - пумпа чиј проток на вода е 1249 l/h. Изработен е од трослоен материјал Tritech™ кој гарантира долговечност. Базенот содржи и вентил за одвод на вода, што го олеснува неговото празнење.Материјал: Tritech™ трослоен материјалДимензии: 366 x 76 cmКапацитет на вода: 5377 lТежина на празен базен: 14,5 kgФилтер пумпа: 220-240 V

  6,250 ден.

  Додади

  Bestway 32027 - Гума за пливање

  Од Bestway

  Гума за пливање наменета за најмалите и која ќе ја користат уште од својата најмала возраст. Изработена од цврст винил и дијаметар од 69 см. Идеална е за користење на баен, море и сл. Супер стабилна и безбедна.Материјал: винилДијаметар: 69 cmОтвори за нозе

  220 ден.

  Додади

  Bestway 34091 - Гума дубак

  Од Bestway

  Bestway, бебешката пловка со покриен горен дел и отвор за нозете е сигурен избор за Вашите најмали. Оваа бебешка пловка е составена од винил, квалитетен материјал со дебелина од 0.20мм и има горен дел за заштита од сонце. Бебешката пловка е достапна во две бои.Димензии: 80 x 85 cmМатеријал: винилБоја: плава и розева  399
  340 ден.

  Додади

  Bestway 43124 - Душек за на вода

  Од Bestway

  Материјал: ВинилДимензии: 185x 69 смМаксимална тежина: до 90 кг

  450 ден.

  Додади

  Bestway 43108 - Душек за на вода

  Од Bestway

  Материјал: ВинилДијаметар: 119 смМаксимална тежина: до 90 кг

  1,125 ден.

  Додади

  Bestway 43116 - Душек за на вода

  Од Bestway

  Материјал: ВинилДијаметар: 135 смМаксимална тежина: до 90 кг

  1,450 ден.

  Додади

  Bestway 52133 - Сет за одбојка на вода

  Од Bestway

  Димензии: 244 cm x 64 cmДизајнирана за користење во водаЕдноставна за поставување и транспортСет за поправкаМатеријал: PVCТежина: 1.2 kgВо сетот се вклучени мрежа и топка со дијаметар од 41 cm.

  520 ден.

  Додади

  Bestway 52007 - Шатор куќа

  Од Bestway

  Шатор куќичка за деца која нуди одлична забава без разлика каде ќе ја поставите. Истата е погодна за поставување и во двор. Истата има една врата и три прозори. - Лесно се поставува- Лесно се монтира без употреба на алат- Материјал: PVC и ВинилДимензии: 102 x 76 x 114 cm

  950 ден.

  Додади

  Bestway Топка за седење 75010

  Од Bestway

  Фотелјата Bestway во облик на фудбалска топка е наменета за сите фудбалски фанови без обзир на возраста. Дочекајте го спремни Светското Првенство во фудбал - гледањето натпревар ќе биде многу позабабно од вообичаено. Фотелјата е практична за сите активности и патувања, бидејки нејзиното надувување и издувување е многу лесно. А нејзиниот Ергономски дизајн со воздушни прегради ќе Ви овозможи удобност при седењето.Димензии: 114x112x71 цмМатеријал: Винил

  999 ден.

  Додади

  Bestway 62002 - Рачна пумпа

  Од Bestway

  Bestway 62002 рачната пумпа е погодна за надувување на душеци, чамци, базени и сите други помагала за во вода. Оваа рачна пумпа поседува голем воздушен резервоар кој овозможува брзо и лесно пумпање, флексибилно црево и три адаптери за различни видови на вентили. Оваа пумпа е дизајнирана да обезбеди максимален проток на воздих, а нејзиното користење е многу едноставно.Димензии: 30cmПакетот содржи: 3 додатоци за вентили  199
  175 ден.

  Додади

  Bestway 62023 - Ножна пумпа

  Од Bestway

  Ножната пумпа Air step BESTWAY 15 cm е практична пумпа која се користи за надувување и издувување на мали базени, топки, душеци, чамци... Користењето е лесно, со помош на 3-те вентили кои ги добивате со неа многу лесно можете да ја користите за сите видови играчки и базени на надувување. Пумпата овозможува максимален проток на воздух за брзо надувување или издувување, а сето тоа само за неколку минути.Димензии: 23 x 15цм  349
  320 ден.

  Додади

  Bestway Семеен базен 57266

  Од Bestway

  Базенот BESTWAY Fast set 57266 е подлабока варијанта на базен наменета за целото семејство, а идеален е и за оние кои сакаат едноставна и брз монтажа. Изработен е од трослоен материјал Tritech™ кој гарантира долговечност. Базенот содржи и вентил за одвод на вода, што го олеснува неговото празнење.Материјал: Tritech™ трослоен материјалДимензии: 305 x 76 cmКапацитет на вода: 6665 lТежина на празен базен: 16,5 kg  3,199
  3,125 ден.

  Додади

  Bestway Детскa играчка за во базен 52152

  Од Bestway

  Совршена забава за деца за летните периоди! Базенот има сигурносен вентил и е изработен од цврст претходно тестиран материјал, винил. Карактеристично за оваа играчка на надувување е тоа што има вградено песок за стабилност.Играчката доаѓа во три бои и тоа плава, сива и жолта. Уживајте во насмевката и во среќата на Вашето дете, која оваа играчка ја изнудува.Димензии: 89 cm

  199 ден.

  Додади

  Bestway Детскa играчка за во базен 52159

  Од Bestway

  Совршена играчка од два автомобили за во базен само за Вашите најсакани дечиња! Двата автомобили - играчки имаат сигурносни вентили и венил, материјалот од кои што се изработени е цврст и претходно тестиран.Заедно со оваа играчка добивате 50 топки за уште поголема забава, делови за поправка, а автомобилите ги имате на располагање во црвена и розева боја.Димензии:790 mm510 mm

  1,499 ден.

  Додади

  Bestway, Семеен базен 54006

  Од Bestway

  Базенот за двор BESTWAY 54006 е идеален за двор или за поголема тераса. Базенот BESTWAY е многу едноставен за монатажа, а исто така и за празнење, бидејќи во себе има вграден вентил за отпуштање на водата. Овој базен има широки ивици, а со тоа пружа додатна сигурност. Во сетот на овој базен се добива и сет делови за поправка.Димензија: 262x175x51cmВолумен: 450 lСодржина: базен, сет делови за поправка

  1,699 ден.

  Додади

  Bestway Семеен базен 54009

  Од Bestway

  Базенот за двор BESTWAY 54009 е идеален за двор или за поголема тераса. Базенот BESTWAY е многу едноставен за монатажа, а исто така и за празнење, бидејќи во себе има вграден вентил за отпуштање на водата. Овој базен има широки ивици, а со тоа пружа додатна сигурност. Во сетот на овој базен се добива и сет делови за поправка.Димензија: 305x183x56cmВолумен: 450 lСодржина: базен, сет делови за поправка

  2,199 ден.

  Додади

  Bestway 54158 - Фамилијарен базен

  Од Bestway

  Bestway, фамилијарен базен за целото семејство! Прекрасен базен со повеќе функциии за одмор и уживање. Базенот располага со едно седиште кое е вградено од назад на базенот и едно седиште кое се одвојува и може да се извади од базенот. Сите овие додатоци, заедно со делови за поправка ги добивате во склоп на базенот.Материјалот од кој е направен базенот е цврст и претходно тестиран, винил. За сигурноста на базенот се задолжени сигурносните вентили.Димензии: 232 х 229 х 63 cm

  2,875 ден.

  Додади

  Bestway Детски базен 51041

  Од Bestway

  Детски базен за Вашите најмали наменет за релаксација и уживање! Лесен за употреба и надувување со димензии 150x53. Базенот има меки гумени ѕидови со што на овој начин е загарантирана сигурноста на децата.Базенот е лесен за транспорт бидејќи се вклопува и ќе биде како мал пакет, нема да зафаќа многу простор. Овозможете забава за Вашите најмали во летните периоди само со Bestway базените.Сетот содржи:-Базен-Делови за поправкиДимензии: 150x53Капацитет на вода: 445 l  1,199
  1,125 ден.

  Додади

  Bestway Детски базен 51080

  Од Bestway

  Детски базен за Вашите најмали наменет за релаксација и уживање! Лесен за употреба и надувување со димензии 1520 x 1520mm. Базенот има меки гумени ѕидови во сива боја, со што на овој начин е загарантирана сигурноста на децата.Базенот е лесен за транспорт бидејќи се вклопува и ќе биде како мал пакет, нема да зафаќа многу простор. Овозможете забава за Вашите најмали во летните периоди само со Bestway базените.Сетот содржи:-Базен-Делови за поправкиДимензии: 152 x 152 см, а висина 43 смКапацитет на вода: 512 lБоја: сива  999
  940 ден.

  Додади

  Bestway 51124 - Детски базен

  Од Bestway

  Детски базен за Вашите најмали наменет за релаксација и уживање! Лесен за употреба и надувување со димензии 1120 x 1120mm. Базенот има меки гумени ѕидови со што на овој начин е загарантирана сигурноста на децата. Во овој сет на базен добивате една гума за пливање како и гумена топка со што забавата е уште поголема.Базенот е лесен за транспорт бидејќи се вклопува и ќе биде како мал пакет, нема да зафаќа многу простор. Овозможете забава за Вашите најмали во летните периоди само со Bestway базените.Сетот содржи:-Базен-Делови за поправки-Гумена топка-Гума за пливањеДимензии: 122 x 20mmКапацитет на вода: 137 l  499
  450 ден.

  Додади

  Bestway Детскa играчка за во базен 52121

  Од Bestway

  Детска шарена играчка на надувување наменета за игра на базен или во вода. Со оваа детска играчка Вашето најсакано ќе биде сигурно и среќно. За сигурноста говори тоа што е изработена од цврст претходно тестиран материјал, винил, и има поставено сигурносни вентили. Горниот дел е покриен, со што го штити Вашето најсакано од сончевите зраци.Во склоп на играчката добивате 50 топки кои ќе придонесат за поголема забава. Оваа играчка не е наменета за деца под 2 години.Димензии:1370mm990mm94cm

  2,099 ден.

  Додади

  Bestway 43130 - Душек за на вода со торба за ладење

  Од Bestway

  Душекот за пливање и уживање Bestway 43130 наменет за уживање на брановите или пловење над вода. Овој удобен душек за пливање е направен од квалитетен винил материјал и е достапен во сина боја во комбинација со бела. Душекот има две воздушни комори како и две цврсти рачки со потпирачи од страната и наслонувач за уште поголемо уживање. Посебноста на овој душек е тоа што има место за ставање на ташна- термос за држење ладни пијалоците. Прекрасно уживање со овој душек на вода. Во случај да дојде до несакани случувања како дупнување, кинење, сетот за лепење кој го добивате ќе Ви помогне. Димензии:- 230 x 107 cm

  3,499 ден.

  Додади
  © OutletON.com 2018 Сите права задржани. Поддржано од Itea Solutions

  ДТУ ГГ Е-СТОРЕ ДОО Скопје
  ул. Антон Попов бр.33 лок.4
  ЕДБ: МК4058016525360 ЕМБ: 7152205
  Жиро сметка бр. 300000004006621 депонент на Комерцијална Банка АД Скопје