• Држава  Македонија
 • Филтри

  ЦЕНА

  Со попуст

  Величина

  Боја

  Боја

  Величина

  Бои

  Lazy Holder Colors

  Од As Seen On TV

  ABS - Справа за вежбање

  Од As Seen On TV

  Димензии: 60см x 4см x 34см Тежина: 1.2 кг ABS Advanced Body System ќе Ви овозможи да добиете инзворедни резултати во пределот на абдоменот, рацете и нозете со вежби од 10-20 минути дневно и тоа од удобноста на важиот дом, но исто така е лесен и пренослив па може да го користите насекаде. Справата е прилагодлива за вашето ниво на спремност со тоа што додавате или одземате од отпорните прачки. ABS е забавен и брзо доаѓате до резултати!  799
  499 ден.

  Додади

  Машина за шиење

  Од As Seen On TV

  Совршена машина за домашна употреба, лесна и пренослива спремна за шиење. Машината има две брзини на шиење. Машината има вградено светло за да може да ја користите во сите услови денски и навечер. Работи на струја преку адаптер. Во пакетот добивате и педала за најдобро користење на машината. Големина: 21.1 x 13.5 x 22.9 см Во пакетот добивате: конец, игла, педала, адаптер за струја и упатство + резервна игла и конец. Напојување: адаптер или батерии Моќност: 6W  1,299
  999 ден.

  Додади

  Маска масажер за очи

  Од As Seen On TV

  Ослободете се од уморот на очите со маската за масажа на очи за само 5 минути по напорниот ден! Идеален масажер кој ги масира деловите околу очите, масажерот е погоден и за третрање мигрена. Маската има нежни гумени додатоци кои нежно масираат во 9 различни програми на масажа. Ставете две AAA батерии (не се вклучени) Начин на функционирање: Притиснете го копчето за уклучување на маската, тоа ќе го активира автоматскиот циклус на масажа кој содржи 9 различни методи на масирање еден по еден. Ако го притиснете повторно, маската престанува да работи веднаш. Ако го притиснете копчето за функција, го менува методот на масажа. Внимание: Ако имате правено операција на очите или ви се физички повредени, консултирајте се со доктор пред да го користите производот. Производот да не се користи повеќе од 20 минути по сесија, Препорачливо е да не се носат контактни леќи при користењето на производот.  999
  599 ден.

  Додади

  Мини масажер за нанесување крема

  Од As Seen On TV

  Со овој мини масажер лесно ќе ја нанесете кремата на вашето лице. Помага при затегнување на кожата и подобрување на циркулацијата, дозволува кремите или серумот за лице подобро да се абсорбираат во кожата и ги намалува темните кругови околу очите. Се користи и за масажа на целото лице и околу очите. Го релаксира и опушта вашето лице и пределот околу очите, после напорен ден. Користи една АА батерија (не е вклучена во пакетот) Димензии: : 12cm x 3cm Боја: розева

  199 ден.

  Додади

  Chillow – Перница што лади

  Од As Seen On TV

  Големина: 52 x 34 x 2cm Одличнa e за оние кои страдаат од топли бранови, ноќно потење, главоболки, треска, болки во мускулите како и за одмор на стапалата. Штом ќе се активира перницата за ладење ќе остане ладна и прилагодена за да биде идеална на вашата телесна температура. Без батерии или електрична енергија. Студената Перница е хипоалергена и е не-токсична.  399
  299 ден.

  Додади

  Sticky Buddy – повеќе наменски леплив ролер

  Од As Seen On TV

  Sticky Buddy е наменет за сите видови ткаенини и може да се користи за чистење на облека, мебел, па дури и тапацир во вашиот автомобил. Тој дури има и специјални испакнати гумички на краевите за да достигне длабоко во килимите. Покрај што е наменет за ткаенини Sticky Buddy е совршен за вашите миленичиња, само поминете ги со Sticky Buddy и непотребните влакна ќе бидат отстранети. И најдобриот дел е тоа што е лесна за одржување. Едноставно исчистете го со сапун и жешка вода и оставете го да се исуши.  499
  399 ден.

  Додади

  Turtle – Светлечка желка

  Од As Seen On TV

  Светлечката желка е совршена за приспивање на вашите деца, бидејќи покрај тоа што го украсува вашиот ѕид со разнобојни ѕвезди и форми на месечини, испушта и мелодија. Помага и за деца кои се плашат од темнина. - Проектира разнобојни ѕвезди низ целиот таван со 3 различни опции на појавување и бои. - Идеално за бебиња и деца до 3 години. - Автоматски се исклучува по 50 минути. - Се напојува преку USB кабел или има опција да се користат батерии(3 AAA стандардни батерии. - Материјалот е пластика и плишана ткаенина. Упатство: - Играчката се вклучува на копчето ON/OFF - Копчето L1 служи за менување на светлинските ефекти - Копчето L2 овозможува ѕвездите да светат во една од трите бои - Копчето L3 Ви овозможува да уклучите и менувате музика (4 различни мелодии) Димензии: 30 х 20 см  499
  299 ден.

  Додади

  B-tall – Влошки за висина

  Од As Seen On TV

  Ви ги претставуваме B-tall, новиот револуционерен систем кој за само неколку секунди прави да добиете на висина дури до 5 см! B-tall се исклучително удобени, благодарение на високо флексибилниот гел-материал кој што е дизајниран да го минимизира напонот на стапалото при вашата прошетка. Тие се доволно силни да ја издржат вашата тежина, но истотака доволно меки и удобни. Со B-tall влошките можете да ја зголемите вашата висина постепено и во зависнос од приликата и чевлите што сакате да ги носите. Влошките се совршени за мажи и жени, вметнувајќи ги во сите видови на чевли, спортски обувки, кондури и чизми. Влошките B-tall секогаш ќе бидат комплетно скриени и никој нема да забележи дека ги носите освен што ќе изгледате 5 см повисоки! *B-tall комплетот содржи по 1 пар влошки.  899
  399 ден.

  Додади

  Lazy Holder - Држач за мобилен телефон

  Од As Seen On TV

  Со Lazy Holder можете комотно да го користите Вашиот телефон во секоја положба и се прилагодува во секоја ситуација според Ваша желба со 360 степени ротација. Прилагодливиот издржлив држач се развлекува до 80 см и може да го користите за телефони до 6,3 инчи. Совршен е за опуштено користење на мобилните телефони во кревет или пак на работната маса. Спецификации: - Goose Neck флексибилно црево: 700мм должина, клип за телефон: Макс. отворање 90мм - Максимална тежина: 350гр  299
  199 ден.

  Додади

  Софа организер - Со 6 прегради

  Од As Seen On TV

  Неверојатен производ што ја прави вашата софа многу по ефикасна и корисна. Ви дозволува да чувате пијалоци или грицки веднаш до Вас гледајќи го омилениот филм, без да се грижите дека тие ќе се истурат. Но тоа не е се што нуди организерот, тој има уште 6 различни прегради каде што ќе ги чувате сите далечински управувачи, очила, пенкало и се што Ви е потребно додека уживате во удобноста на вашата софа. Лесно се поставува на потпирачот на вашата софа и го претвора во масичка со прегради. Спецификации: 5 мали и еден голем простор за складирање Големина: 55.5 х 32 cm Боја: Црна

  349 ден.

  Додади

  360 Ротирачки организер

  Од As Seen On TV

  Ротирачкиот организер ќе Ви овозможи да го задржите Вашиот дом уреден и се состои од 3 внатрешни полици и 24 различни џебови. Организерот се ротира за 360 степени и овозможува целосен пристап до Вашите работи. Ова е повеќе наменски организер, а преопорачуваме да се чуваат чевли, ташни, играчки, облека или аксесоари. Искористете ја оваа патентирана технологија што може да го направи секој плакар уреден и лесно пристапен. Материјал: Текстил Димензии: 30цм*75 цм Во пакетот добивате еден ротирачки организер

  499 ден.

  Додади

  Slim & Fit - Хеланки за слабеење

  Од As Seen On TV

  Ослабете без напорни вежби, изгубете обем во половината и колковите за рекордно време со минимални вежби! Во што е тајната? Хеланките и појасот се од спецјиален материјал Neotex кој ја зголемува основната температура на телото и се потите 4 пати побрзо од обично исфрлајќи ги токсините и топејќи ги мастите во вашето тело! Се што треба е да ги носите додека сте на шопинг, додека џогирате или одмарате, работите во вашиот дом, вежбате или ги извршувате вашите дневни активности итн. Neotex материјалот е мек и лесен , па вие ќе можете да ја носите и под гардеробата без воопшто да се забележува. Најдобро е што од внатре се потите а од надвор не се приметува бидејки Neotex материјалот не дозволува да излезе влагата од другата страна. Материјал: 30% полиестер 40% неопрен 30% најлон  1,599
  399 ден.

  Додади

  Sweet Sweat - Појаси за нозе

  Од As Seen On TV

  Sweet Sweat појасите за нозе се направени се од спецјиален материјал Neotex кој ја зголемува основната температура на телото и се потите 4 пати побрзо од обично, исфрлајќи ги токсините и топејќи ги мастите на нозете! Neotex материјалот е мек и лесен, а од внатре e обложен со гумена текстура што не дозволува да се лизга или изместува. Предности на Sweet Sweat: - Зголемено потење при најмал напор или вежби. - Природно флексибилен материјал без латекс, кој може да го носи секој без разлика на величините (се спојува со лепенки). - Најдобриот начин да ја зголемите ефикасноста на вежбите и да ги зајакнете и ослабнете посакуваните површини на Вашето тело.

  449 ден.

  Додади

  Pro Wiper - Чистач за прозори

  Од As Seen On TV

  - Чистач за прозори со интегриран сад за вода - Флексибилни силиконски држачи кои ќе го направат чистењето едноставно и лесно - Високо впивачки микрофибер крпи - Одлично за прозори, огледала и стаклени површини - Лесен и компактен дизајн Содржи: 1 x Голем чистач 1 x Микрофибер крпа 1 x Телескопска рачка 1 x Упатство за употреба  999
  549 ден.

  Додади

  MagicMesh - Магнетна завеса за врата

  Од As Seen On TV

  Со магнетната мрежа за врата, лесно ќе можете да го задржите свежиот воздух дома а инсектите надвор. Мрежата има 18 силни магнети што кога ќе поминете низ мрежата и дозволуваат автоматски да се затвори. Совршена е за миленици и за моменти кога носите нешто и немате како да отворите врата. Магнетната мрежа за врата лесно се поставува, со неа доаѓаат и делови за прицврсување на вратата. Димензии: 100 * 210 см Шифри: Црна - 6580 Бела - 6581  699
  299 ден.

  Додади

  Soap Magic - Безконтактен диспензер на сапун

  Од As Seen On TV

  Soap Magic без контактниот диспензер на сапун е совршен за во купатило, кујна, канцеларии, школи или за секаде каде што Ви е потребен. Се активира на движење и лесно се монтира на секоја површина или може во својата природна положба да го поставите без монтажа. Лесно и едноставно се користи со ставање сапун во диспензерот отварајќи го капакот од горе. Производот користи 4 ААА батерии (не се вклучени во пакетот) Капацитет: 400 мл *Напомена: производот не е водоотпорен, препорачано е да не се чува каде што може да биде во допир со поголема количина на вода. Во паќетот добивате: 1х Soap Magic диспензер за сапун 1х упатство за употреба

  1,199 ден.

  Додади

  Swivel Brite - Лед огледало

  Од As Seen On TV

  Огледало со магнификација дури 8 пати повеќе од нормалното огледало! Совршено за употреба во секоја ситуација, дури и навечер бидејќи огледалото е опкружено со 6 лед светла. Овозможува 360 степени ротација. Дијаметарот на огледалото е 14 см, има и додатна опција да се закачи на секоја мазна површина со помош на вакум. Користи 2 AAA батерии кои не се вклучени во пакетот.  599
  349 ден.

  Додади

  Perfect Body - Појас за струк

  Од As Seen On TV

  Дали сакате да бидете по поатрактивна и послаба? Имате проблеми со стомакот покрај сите диети и вежбање? Ви го претставуваме решениетое кое за само неколку секунди ќе ви помогне да го намалите обемот на половината и да го израмните стомакот! Можете неприметно да го носите под облеката или како додаток за време на вежбање, јога, трчање итн. Материјал: PP, латекс, полиестер, спандекс  649
  399 ден.

  Додади

  Конектор за магично црево

  Од As Seen On TV

  Конекторот ќе Ви овозможи да го поврзете магичното црево со уште едно такво, во овој случај двете црева се користат како едно. Едноставен е за употреба од едната страна го ставате крајот на едното црево а од другата страна на конекторот крајот на другото црево.

  50 ден.

  Додади

  Slim & Fit - Одело за слабеењe

  Од As Seen On TV

  Обликувајте го вашето тело без напорни вежби и изгубете обем за рекордно време! Во што е тајната? Оделото е направено од специјален материјал Neotex кој ја зголемува основната температура на телото и се потите 4 пати побрзо од обично исфрлајќи ги токсините и топејќи ги мастите во вашето тело! Се што треба е да го носите додека сте на шопинг, додека џогирате или одмарате, работите во вашиот дом, вежбате или ги извршувате вашите дневни активности итн. Neotex материјалот е мек и лесен, па вие ќе можете да го носите и под гардеробата без воопшто да се забележува. Најдобро е што од внатре се потите а од надвор не се приметува бидејки Neotex материјалот не дозволува да излезе влагата од другата страна. Материјал: Надворешен - 100% природен латекс Внатрешен: 96% памук 4% еластични влакна Големини: S - струк (58-66 см) М - струк (63-71 см) L - струк (68-76 см) XL - струк (71-79 см) XXL - струк (77-85 см)

  899 ден.

  Додади

  Manipol - Мулти масажер

  Од As Seen On TV

  Манипул масажерот има повеќе намени:: - Стимулација на циркулација на крв (го подобрува притисокот и полесно се спие) - Отстранување на несаканите наслаги на телото со додатокот за по интензивна масаж - Ги релаксира мускулите и го стимулира зацврстнувањето на мускулните влакнаа - Ја отстранува болката од мускулите - Бранест додаток за длабока масажа - Брзината на масажерот се прилагодува - Димензии: 16 x 15 x 10 см - Брзина: од 2200-2500 вртежи во минута Во пакетот добивате: 1 х масажер Manipol 1 х додаток за целулит и поинтензивна масажа 1 х брановиден додаток за масажа 1 х додаток за масирање директно на кожа 1 х упатство за употреба  899
  699 ден.

  Додади

  Даска - Диплач за алишта

  Од As Seen On TV

  Магичниот диплач овозможува да ја здиплите вашата облека брзо во само неколку чекори и Ви заштедува многу време. Лесен е за употреба и може да го користите секаде. Материјал: пластика / полипропилен (PP) Големина: 60 х 24 х 1 см  499
  399 ден.

  Додади

  Clever Cutter - Нож и даска за сецкање

  Од As Seen On TV

  Повеќенаменска кујнска ножица со даска - две во едно, нож и даска во форма на ножица! - Погодна за сечење на зеленчук, месо, млечни производи - Можност за заклучување за безбедно складирање - Погоден за во машина за садови - Сечило од челик и дршка од квалитетна пластика  499
  349 ден.

  Додади

  Better Strainer - Приспособлива цедалка

  Од As Seen On TV

  Исцедете ги маснотиите, маслото за готвење и водата со леснотија! Оваа проширувачка цедалка и нејзиниот флексибилен дизајн кој го "зграпчува" и прицврстува тенџерето, ќе Ви обезбеди сигурно истурање на течноста без никаква мака. Материјал: Нетоксична пластика и силикон Димензии: 25*14см Боја: Црвена Пакетот вклучува: 1 парче Соодветно за тави и тенџериња од 24цм до 30цм. Доколку Ве интересира големопродажна цена Ве молиме да не контактирате.  499
  249 ден.

  Додади

  Gyro - Ротирачки сад

  Од As Seen On TV

  Креативен бебешки сад за храна со жироскопска форма и ротација од 360 степени. Садот е специјално дизајниран за Вашите најмили. Конечно јадењето е забавно без хаос, дамки и трошки насекаде. Независно во каква положба е, внатрешноста на садот секогаш останува исправена, избегнувајќи го пролевањето на храната. Садот е изработен од ABS-материјал за храна, не-токсичен, безбеден за користење. Креативниот жиро-дизајн кој ротира во 360 степени, исто така, може да биде и одлична играчка кога не се користи. Високо квалитетната ПП анти-лизгачка рачка, помага Вашите најмили да уживаат во јадењето. Спецификација: Материјал: Вискоквалитетна ABS пластика Големина: 17,5 x 7,5 cm / 6,89 x 2,95 инчи (Д x В) (обратно) Пакетот вклучува: 1 x Креативен бебешки сад за храна  399
  299 ден.

  Додади

  Premium Waist Trimmer - Појас за слабеење

  Од As Seen On TV

  Ослабете без напорни вежби, изгубете обем во половината и колковите за рекордно време со минимални вежби! Во што е тајната? Појасот се од спецјиален материјал Termo-Tech кој ја зголемува основната температура на телото и се потите 4 пати побрзо од обично исфрлајќи ги токсините и топејќи ги мастите во вашето тело! Се што треба е да ги носите додека сте на шопинг, додека џогирате или одмарате, работите во вашиот дом, вежбате или ги извршувате вашите дневни активности итн. Termo-Tech материјалот е мек и лесен , па вие ќе можете да ја носите и под гардеробата без воопшто да се забележува. Големина: универзална (Појасот е долг 90 см и висок 20 см) Материјал: 100% полиестер  899
  199 ден.

  Додади

  MagicMesh - Самолеплива завеса за прозор 100*130 см

  Од As Seen On TV

  Со магнетната мрежа за прозор, лесно ќе можете да го задржите свежиот воздух дома а инсектите надвор. Мрежата има силни самолепливи траки што и дозволуваат мрежата да се постави на секој прозор. Магнетната мрежа лесно се поставува, со неа доаѓаат и делови за прицврсување на секаков вид прозори. Димензии: 100 * 130 см Бои: Бела - 6582 Црна - 6583 Сива - 6584  149
  99 ден.

  Додади

  MagicMesh - Самолеплива завеса за прозор 130*150 см

  Од As Seen On TV

  Со магнетната мрежа за прозор, лесно ќе можете да го задржите свежиот воздух дома а инсектите надвор. Мрежата има силни самолепливи траки што и дозволуваат мрежата да се постави на секој прозор. Магнетната мрежа лесно се поставува, со неа доаѓаат и делови за прицврсување на секаков вид прозори. Димензии: 130 * 150 см Бои: Бела - 6585 Црна - 6586 Сива - 6587  179
  129 ден.

  Додади

  Power Floss - Моќен чистач за заби

  Од As Seen On TV

  Power Floss е моќен чистач на заби кој ќе Ви овозможи брзо и лесно да ги исчистите најнедостапните места околу Вашите заби. Од огромна важност е одржувањето на беспрекорна орална хигиена, а со овој производ тоа ќе биде едноставно, брзо и лесно. Power Floss е погоден да се користи и од деца, посебно ако носат фиксни протези. Уредот не работи на батерии, туку работи на специјална Air Infusion технологија. Со притискање на копчето се создава јак притисок кој овозможува на воздушниот и воден млаз беспрекорно да ги чисти недостапните места на Вашите заби. За уште подобри резултати Power Floss може да го користите и со течност за уста.  350
  239 ден.

  Додади
  © OutletON.com 2018 Сите права задржани. Поддржано од Itea Solutions

  ДТУ ГГ Е-СТОРЕ ДОО Скопје
  ул. Антон Попов бр.33 лок.1
  ЕДБ: МК4058016525360 ЕМБ: 7152205
  Жиро сметка бр. 300000004006621 депонент на Комерцијална Банка АД Скопје