OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-23%

Тегови 6кг

Tегови со вкупна тежина од 6кг (2x3kg)Oбложени се со пластика од 1-ва класа, полнета со специјален малтер, со што се овозможува долготрајност. Невозможно е да пукнат и да се скршат. Теговите со... Прочитај повеќе

899 ден 699 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра Teg6kgНема инфорамции
Tегови со вкупна тежина од 6кг (2x3kg)
Oбложени се со пластика од 1-ва класа, полнета со специјален малтер, со што се овозможува долготрајност. Невозможно е да пукнат и да се скршат. 
Теговите со својата издржлива и долготрајна структура, ќе Ви овозможат да ги користите многу години.
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Тегови 6кг

899 ден 699 ден