OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-89%Продадено

Sweet Sweat for legs

Појасот “Sweet Sweat for legs”  совршено одговара на секого!!!

Појасот  “Sweet Sweat for legs” е флексибилен појас кој се прилагодува на Вашето тело, совршено се пролепува на нозете, ќе се чувствувате убаво додека го носите или вежбате.

Појасот за бутови “Sweet Sweat for legs” ќе Ви помогне дополнително да ја зголемите топлината во областа на бутовите, со што ќе се поттикне потењето а со тоа ќе слабеетe во тој предел на телото, за време на вежбањето или едноставн додека сте дома.

Нема потреба да се грижите  за дополнителната пот бидејќи појасот има внатрешна обвивка која не само што  ќе ја абсорбира потта туку и нема да дозволи појасот да се лизга по ногата за време на вежбањето.

Со појасот “Sweet Sweat for legs” многу брзо до посакуваните резулати за обликување на бутовите. Жените појасот  го носат додека вежбаат, аеробик, фитнес, теретана, па и дека додека ги обавуваат домашнито обврски, бидејќи  со носење на појсаот ќе се потите и додека седите.

Зголемено потење

“Sweet Sweat for legs” појасот е изработен од Neotex материјал без латекс и материјал за абсорбирање на потта, и со самото тоа се оневозможува лизгање. Доколку го носите појасот во текот на вежбањето Вашите резултати ќе бидат дупло подобри од оние доколку не го носите појсот  “Sweet Sweat for legs”  додека вежбате.

“Sweet Sweat for legs” појасот е е наменет за мажи и жени.

899 ден 99 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.

Извести ме кога производот ќе биде достапен:

diners clubmaestromastervisa
  недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
  јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
  Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
  Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
  Кошничка за купување

  Вашата кошничка е празна.

  Return To Shop

  Додади купон

  Додади купон

  Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата