OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-55%Продадено

Рачки за склекови Push Up Stand

Push Up Stand рачките за склекови се одличен начин за подобрување на севкупниот развој,обликување и зајакнување на горниот дел од телото односно вашите мускули во пределот на гради, трицепс, бицепс, рамења,... Прочитај повеќе

550 ден 249 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.

Извести ме кога производот ќе биде достапен:

diners clubmaestromastervisa
Шифра Push Up StandНема инфорамции

Push Up Stand рачките за склекови се одличен начин за подобрување на севкупниот развој,обликување и зајакнување на горниот дел од телото односно вашите мускули во пределот на гради, трицепс, бицепс, рамења, грб, стомачни..

↪ Со секојдневна употреба од 15 до 30 минути дневно, промените можат да бидат забележливи уште во првата недела! ↩

Според новите истражувања правењето склекови со рачки за склекови е многу подобро од колку со голи раце, затоа што се избегнуват ризици на повреда на зглобовите (нема притисок врз зглобовите, не се притиснати и свиткани), отпорни се на лизгање и со самото тоа овозможуват безбеден тренинг, се наклонувате под агол и работат сите мускули, нудат поголем опсег на движење oдносно дозволуваат да се намали на минимум растојанието од градите до земјата.

Изработени се од висококвалитетна пластика, силна и издржлива (и до 170kg), обвиткана со мека пена која обезбедува триење и удобно затегнување намалувајќи го притисокот врз зглобот и овозможувајќи ви да одите подлабоко.

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата