OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-17%

Промо Пакет

Неверојатна понуда ! Пакет од 3 производи за слабеење + бесплатна достава!   1. Маица за слабеење Тајната на специјалниот материјал Neotex кој ја зголемува температурата на телото, прави да се... Прочитај повеќе

1,199 ден 999 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра promo1Нема инфорамции

Неверојатна понуда ! Пакет од 3 производи за слабеење + бесплатна достава!

 

1. Маица за слабеење ➡ Тајната на специјалниот материјал Neotex кој ја зголемува температурата на телото, прави да се потите 4 пати повеќе од обично исфрлајќи ги токсините и топејќи ги мастите.

2.Лепенки за слабеење - Лепенките се дискретни и можете да ги поставите под облеката, без да бидат воочливи. Можете да ги носите додека спортувате, одмарате, гледате телевизија, читате книга или пак ги извршувате секојдневните обврски.

3.  3Д ролер за масажа - Овој ролер масажер одлично ги елиминира наталожените масни наслаги на надлактицата, струкот и нозете.Помага во ослободување на напнатоста, стресот и болката во мускулите со подобрување на циркулацијата.

 

 

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Промо Пакет

1,199 ден 999 ден